payday loans
Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

Gromadzimy się na Świętej uczcie, by Świętować dzień Pański. Usłyszeliśmy w liturgii słowa, że „Bóg jest większy niż nasze serca i zna wszystko”. Niech ta świadomość pomaga nam coraz bardziej otwierać się na działanie łaski Bożej w naszych sercach. Cieszymy się dziś z nowych członków w pełni przeżywających udział we Mszy św. i przyjmujących Komunię Świętą. Módlmy się dla nich o łaskę wytrwania i częstego przystępowania do Eucharystii.

Więcej…
 
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Spotykamy się w radosnym czasie wielkanocnym, by świętować pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. On, jako Dobry Pasterz, gromadzi nas tutaj razem i zaprasza, byśmy za Nim wyruszyli w drogę: ze śmierci do życia. Prośmy dziś o odwagę kroczenia za Dobrym Pasterzem.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

Jak uczniowie idący do Emaus, nie zawsze rozpoznajemy Jezusa na drogach naszego życia. Kiedy jednak widzimy Go łamiącego chleb, nasze oczy zaczynają widzieć. Niech w tych trudnych czasach pandemii udział w Eucharystii, będzie dla nas okazją do szczególnego spotkania z Jezusem, który jest Zmartwychwstaniem i Życiem.

Więcej…
 


Strona 3 z 182