payday loans
Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Wielkanocna

„W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu” - miłość, którą Bóg nas obdarzył, nie ma sobie równych. Starajmy się tej miłości Boga uczyć od świętych naszych patronów. Dziś wpatrujemy się w postać św. Izydora Oracza, drugiego patrona naszej wspólnoty.

Więcej…
 

Projekty "Wróć z POWERem!" i "Nowy Start w Małopolsce"

Jeśli niedawno wróciłeś z zagranicy i nie masz pomysłu co dalej – zgłoś się do nas

Oferujemy bezpłatne usługi:

  • Doradcy zawodowego, który pomoże Ci poznać swoje mocne strony i pomoże zaplanować najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju oraz wskaże kierunki, w których warto się rozwijać aby móc kontynuować pracę zawodową, z nim stworzysz swój Bilans na start w Małopolsce
  • Konsultanta, który pomoże znaleźć środki finansowe na interesujące cię szkolenia, kursy, a także dotacje lub niskooprocentowane pożyczki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.
Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

Gromadzimy się na Świętej uczcie, by Świętować dzień Pański. Usłyszeliśmy w liturgii słowa, że „Bóg jest większy niż nasze serca i zna wszystko”. Niech ta świadomość pomaga nam coraz bardziej otwierać się na działanie łaski Bożej w naszych sercach. Cieszymy się dziś z nowych członków w pełni przeżywających udział we Mszy św. i przyjmujących Komunię Świętą. Módlmy się dla nich o łaskę wytrwania i częstego przystępowania do Eucharystii.

Więcej…
 


Strona 1 z 180