payday loans
Aktualności

Przygotowujemy się do Światowych Dni Młodzieży

Nasza parafia wraz z pozostałymi parafiami z gminy Michałowice szykuje się na przyjęcie pielgrzymów z okazji Światowych Dni Młodzieży jakie odbędą sie w 2016 roku w Krakowie.

Poniższy film jest zapowiedzią teledysku, w którym chór z Gminy Michałowice, Orkiestra Wieniawa oraz zespół Jakubowe Muszelki wykonują hymn Światowych Dni Młodzieży 2016.

Zapraszamy do oglądania oraz do śmiałego włączenia się w przygotowania do tego wyjątkowego spotkania młodych ludzi wiary z całego świata z Głową Kościoła Katolickiego - Papieżem Franciszkiem w Krakowie.

Tu można obejrzeć zapowiedź filmu: Błogosławieni miłosierni

Informacje o tym jak można włączyć się w przygotowania do ŚDM w naszej parafii znajdą państwo w zakładce "ŚDM 2016" 

 

sdm-wce1

 

Zapraszamy na koncert promocyjny nowej płyty Jakubowych Muszelek

plakat-koncertJM1

 

Zaproszenie na Warsztaty Integracyjne dla dzieci w Więcławicach

ogloszenie-parafia3-xp-1

 

Ruszyły zapisy na letnie ferie z Pełną Chatą

lato20151

 

4 Warsztaty Gospel w Więcławicach

Gospel-2015-male1

Już 16 maja rozpoczną się Czwarte Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych, które cieszą się rosnącym powodzeniem i od kilku lat przyciągają do małej wsi pod Krakowem coraz to większe grono wielbicieli muzyki gospel z całej Polski.

W ubiegłym roku więcławicki chór liczył blisko sto osób: najmłodsza uczestniczka warsztatów miała 7 lat, a najstarszy chórzysta 53. Niezależnie od wieku, wszyscy zapowiedzieli, że wrócą do Więcławic za rok, a więc będzie się działo!

Tym bardziej, że tegoroczne warsztaty poprowadzi wyjątkowy duet dyrygentów: Colin Williams (UK) oraz Diana Droździel (PL).

Więcej…
 


Strona 10 z 29