payday loans
Aktualności

Wycieczka dla seniorów 05 sierpnia - zapraszamy do zapisów

Wycieczka dla seniorów 05 sierpnia - szczegóły na poniższych plakatach - zapraszamy!!!

lysa gora2-750

lysa gora1

lysa gora3

 

Zapisy na Letnie Warsztaty Integracyjne (półkolonie) w Więcławicach

Zapraszamy!!!

Plakat lato www750

 

IV piknik rowerowy w gminie Michałowice

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników 2 kółek i bezpiecznego na nich podróżowania na IV piknik rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie Pełna Chata.

Rozpoczynamy już 4 czerwca w sobotę od 10:00 w amfiteatrze w Więcławicach. Tegoroczna trasa przejazdu naszego peletonu prowadzi do Masłomiącej, następnie przed pizzerią Gawęda skręcimy w prawo w ulicę Leśną, która doprowadzi nas z powrotem do naszego amfiteatru. Mile widziani rowerzyści w kaskach i kamizelkach odblaskowych. Po przejeździe peletonu, dla młodych rowerzystów przewidziane są konkurencje zręcznościowe z nagrodami.

rower-plakat1

 

Koncert Finałowy V Warsztatów Gospel w Więcławicach

Zwieńczeniem V Warsztatów Gospel w Więcławicach, które poprowadzi wybitny brytyjski muzyk, dyrygent i wokalista Wayne Ellington, będzie koncert finałowy w niedzielę 24 kwietnia o godz. 18:00 w Strażnicy Kultury w Więcławicach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, podczas koncertu finałowego odbędzie się kwesta na rzecz Kamili Dębniak, wolontariuszki i podopiecznej Fundacji Dr Clown, która jest mieszkanką naszej parafii i wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji.

Organizatorem Warsztatów i koncertu finałowego jest Stowarzyszenie „Pełna Chata” i nasza parafia.

Zapraszamy!

5 gospel d

 

Zespół Jakubowe Muszelki laureatem XXII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie!!!

Zespół instrumentalno-wokalny Jakubowe Muszelki działający pod egidą Stowarzyszenia Pełna Chata i przy naszym Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła otrzymał wyróżnienie i wystąpił na Koncercie Galowym Finału XXII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Zespół został wyróżniony spośród 130 finalistów, którzy wcześniej wygrali eliminacje w blisko 40 miastach w Polsce oraz za granicą.

Koncert Galowy odbył się w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu w Będzinie i był na żywo transmitowany w internecie.

bedzin-JM Dyplom Bedzin

Więcej…
 


Strona 8 z 29