payday loans
Ogłoszenia

Translatio

 

Otwarcie Drzwi Świętych katedry w Santiago de Compostela

31 grudnia będzie dniem otwarcia Drzwi Świętych katedry w Santiago de Compostela, którym to aktem zainaugurowany zostanie oficjalnie Rok Święty Jakubowy 2021 (Xacobeo 2021)

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa

Maryja, Józef i Niemowle złożone w żłobie - a przed nimi życie, które jest tajemnicą – Święta Rodzina. W niej Jezus wzrastał w latach i mądrości. W niej Bóg daje nam wzór życia i świętości, lekcję szacunku i miłości. Maryja i Józef dali się prowadzić słowu Boga i Jego miłości. I my, na naszej drodze życia, pozwólmy się prowadzić słowu Boga i Jego miłości.

Więcej…
 

Życzenia od Bractwa św. Jakuba - Boże Narodzenie 2020

 

Życzenia - Boże Narodzenie 2020

Drodzy Bracia i Siostry
Kochani Parafianie!

Dziękując Bożej opatrzności, że Pan Jezus rodzi się w naszych sercach i pozwala przeżyć kolejną rocznicę swego narodzenia życzymy, aby narodzony w ubóstwie Zbawiciel w tych trudnych czasach, uczył nas na co dzień dobroci i wrażliwości oraz radości i wzajemnej miłości.

Niech w każdej rodzinie panuje miłość, zgoda, zdrowie, serdeczność, wzajemny szacunek i mocna wiara oparta na Ewangelii.

Niech Maryja, tak jak troskliwie obejmowała małego Jezusa, otoczy swoją przemożną opieką każdego z Was, a szczególnie tych, którzy doświadczyli pandemii i zmagają się z i jej skutkami.

Niech św. Józef wyprasza Wam łaskę świętości i siłę do odpowiadania miłością na wielką miłość Boga.

W Nowym Roku, niech Bóg błogosławi każdej rodzinie, serca napełni nadzieją i uwolni wszystkich od leków i niepokoju.

Obejmujemy Was wszystkich naszą miłością i naszą modlitwą.

Ks. Ryszard Honkisz – proboszcz
Ks. Mirosław Cupek – wikariusz
Ks. Wacław Kossowski - senior

W te szczególne Święta obejmujemy także naszą modlitwą i życzeniami wszystkich wyznawców innych religii i niewierzących mieszkańców naszej parafii. Życzymy zdrowia, szczęści, realizacji życiowych planów, spełnienia wszelkich doczesnych pragnień oraz prawdziwego szczęścia teraz i w wieczności.

 


Strona 7 z 157