payday loans
Ogłoszenia

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia 2021 r.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Wielkiego Postu - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Jezus Chrystus wjechał do Jerozolimy tylko po to, aby dokonać paschalnego misterium. Tylko w Nim jest nasze życie i zmartwychwstanie. Tylko ten dostąpi zbawienia, kto pójdzie za Nim i zaufa Mu bezgranicznie, bo On jest prawdziwym Królem i Mesjaszem.

Więcej…
 

Przystąp do dzieła duchowej adopcji online

Ze względu na utrzymującą się pandemię, istnieje możliwość podjęcia duchowej adopcji również w domach. Jeśli do dzieła pragnie przystąpić więcej domowników, obrzęd ten mogą przeprowadzić rodzice, czy też jeden z dorosłych członków rodziny. Osoby, które zdecydują się na taką formę proszone są o wypełnienie następującego formularza (LINK DO FORMULARZA) podając: imię osoby podejmującej Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i miejsce zamieszkania.

Informację o przystąpieniu do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego można również dostarczyć drogą mailową na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkiego Postu

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy okres pasyjny Wielkiego Postu, czyli rozważanie Męki Pańskiej. Widzimy krzyże i obrazy zasłonięte na znak smutku i żałoby. Godzina Chrystusa jest już bliska. Bądźmy razem z Nim, kiedy będzie nas zbawiał – niech w tym pomogą nam parafialne rekolekcje. Starajmy się tak zorganizować czas by móc w nich uczestniczyć, pomóżmy też osobom starszym i chorym by mogli uczestniczyć poprzez transmisje na stronie parafii, a tych, którzy mogą przywieźmy we wtorek na godz. 12.00 do kościoła na Mszę św. połączoną z Sakramentem Namaszczenia.

Więcej…
 

Program Rekolekcji Wielkopostnych w Więcławicach (21.03 - 24.03.2021 r.)

Więcej…
 


Strona 3 z 157