payday loans
Ogłoszenia

Podziękowania za wsparcie w organizacji VIII Mistrzostw Polski w Łucznictwie FIELD WA 2021

św. Jakub Parafialny Klub Sportowy

Parafia św. Jakuba Apostoła i Parafialny Klub Sportowy JAKUB w Więcławicach bardzo dziękuje Województwu Małopolskiemu, Głównemu Patronowi „VIII Mistrzostw Polski w Łucznictwie FIELD WA 2021” oraz Starostwu Krakowskiemu za wsparcie finansowe, dzięki któremu w trudnych czasach pandemii, zawody mogły zostać zorganizowane i bezpiecznie przeprowadzone.

Partner główny

Małopolska
Powiat Krakowski Michałowice
 

Spot promocyjny Małopolski

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 29. Niedziela Zwykła

Zgromadzeni na Eucharystii jako wspólnota, jako Kościół wsłuchujemy się w głos Chrystusa, który „nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu”. Prośmy Ducha Świętego o odwagę, roztropność i umiejętność aktywnego podjęcia odpowiedzialności za dobro Kościoła.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 28. Niedziela Zwykła

Msza Święta sprawowana we wspólnocie Kościoła jest wspaniałą szkołą życia religijnego. W tej szkole sam Chrystus jest Nauczycielem, który dzięki swej miłości ofiaruje się nam każdego dnia podczas Eucharystii. Karmi nas słowem i Chlebem życia, które dają nam siłę potrzebną w pielgrzymce do domu Ojca.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 27. Niedziela Zwykła

Eucharystia, na której gromadzi nas Chrystus, jest pamiątką nowego przymierza. On sam przychodzi i chce nam towarzyszyć w drodze do zbawienia. Otwórzmy nasze serca, aby Chrystus mógł nas dotknąć, uzdrowić i przemienić, kierując nasze kroki ku coraz bardziej dojrzałej miłości.

Więcej…
 


Strona 1 z 163