payday loans

Niedzielne Pielgrzymowanie

Drodzy Członkowie Bractwa św. Jakuba i Czciciele św. Jakuba!
Serdecznie zapraszamy do udziału już w ostatnim VII etapie Niedzielnego Pielgrzymowania Małopolską Drogą św. Jakuba w ramach Pielgrzymki Gwiaździstej »1050 km Drogą św. Jakuba na 1050-lecie Chrztu Polski« w intencji Światowych Dni Młodzieży »KRAKÓW 2016«. W dniu 26 czerwca 2016 r. (niedziela) planujemy pielgrzymować z Sanktuarium Diecezjalnego św.
Jakuba w Więcławicach Starych do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (26 km). Pielgrzymowanie rozpoczynamy tradycyjnie od uczestnictwa w Mszy św. odprawionej w sanktuarium św. Jakuba w Więcławicach Starych o godz. 7:50, a zakończymy modlitwą w kaplicy św. Jakuba w sanktuarium św. Jana Pawła II i wręczeniem pamiątkowych dyplomów.
Dla osób decydujących się na przejazd autokarem z Krakowa do Więcławic Starych podajemy najważniejsze informacje:
Odjazd autokaru (26 czerwca br.) o godz.: 6:50 – z pętli autokarowej na Azorach w Krakowie; o godz. 7:00 – spod estakady T. Rozwadowskiego, przy sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta w Krakowie (przystanek MPK, kierunek Warszawa). Orientacyjny koszt przejazdu autokarem wynosi: 10 zł/osoba.
Każdy uczestnik bierze udział w wędrówce na własną odpowiedzialność.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kierować telefonicznie do: Franciszka Mroza:
tel. 664 329 302
Z pielgrzymkowym pozdrowieniem BUEN CAMINO!
Franciszek Mróz
Bractwo św. Jakuba w Więcławicach Starych

Etap 07 Plakat Niedzielne Pielgrzymowanie Pielgrzymka Gwiazdzista 2016