payday loans
Aktualności

Przystąp do dzieła duchowej adopcji online

Ze względu na utrzymującą się pandemię, istnieje możliwość podjęcia duchowej adopcji również w domach. Jeśli do dzieła pragnie przystąpić więcej domowników, obrzęd ten mogą przeprowadzić rodzice, czy też jeden z dorosłych członków rodziny. Osoby, które zdecydują się na taką formę proszone są o wypełnienie następującego formularza (LINK DO FORMULARZA) podając: imię osoby podejmującej Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i miejsce zamieszkania.

Informację o przystąpieniu do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego można również dostarczyć drogą mailową na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkiego Postu

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy okres pasyjny Wielkiego Postu, czyli rozważanie Męki Pańskiej. Widzimy krzyże i obrazy zasłonięte na znak smutku i żałoby. Godzina Chrystusa jest już bliska. Bądźmy razem z Nim, kiedy będzie nas zbawiał – niech w tym pomogą nam parafialne rekolekcje. Starajmy się tak zorganizować czas by móc w nich uczestniczyć, pomóżmy też osobom starszym i chorym by mogli uczestniczyć poprzez transmisje na stronie parafii, a tych, którzy mogą przywieźmy we wtorek na godz. 12.00 do kościoła na Mszę św. połączoną z Sakramentem Namaszczenia.

Więcej…
     


Strona 11 z 188