payday loans
Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Przychodzimy do Boga, aby wychwalać Go, dziękować Mu i prosić o przebaczenie. Bóg hojnie nas obdarza przebaczeniem, gdyż posłał swego Syna, aby zmazał dług naszych win. Chrześcijańskie powołanie i nasza obecność na tej Mszy św. wzywa nas do przebaczania naszym bliźnim. Pomyślmy dziś, czy umiemy przebaczać i czy stajemy przed ołtarzem pojednani z bliźnimi?

Więcej…
 

Jak unikać pułapek przy doborze instalacji fotowoltaicznej, oraz jak pozyskać dofinansowanie

O tym, że da się drastycznie obniżyć rachunki za prąd wie już każdy. Doskonałym rozwiązaniem jest instalacja paneli fotowoltaicznych. Problem jedynie w tym, że firm oferujących tego typu usługi jest dużo, a część z nich niestety nie jest profesjonalna. Dlatego warto dowiedzieć się jak uniknąć pułapek przy doborze instalacji fotowoltaicznej i gdzie szukać pieniędzy na sfinalizowanie swoich planów.

Więcej…
 

Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Michałowice, na temat prac związanych z przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Michałowice na lata 2021-2030

Szanowni Mieszkańcy Gminy Michałowice,

Rozpoczęły się prace nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Michałowice. To ważny dokument, który pozwoli określić kierunki rozwoju Gminy w latach 2021-2030, dlatego zależy nam, aby każdy mieszkaniec mógł się wypowiedzieć na temat swoich oczekiwań i przedstawić swoje propozycje.

Więcej…
 

Intencje Mszy Św. 07.09 - 13.09.2020

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

Zgromadziliśmy się, by święcić radosną Paschę niedzielną. Pośród nas obecny jest Chrystus, który przyrzekł swoją obecność tam, „gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w Jego imię”. Pamiętajmy o tym zapewnieniu i nie ustawajmy w wielbieniu Boga i głoszeniu Jego Ewangelii.

Więcej…
 


Strona 2 z 171