payday loans
Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 28. Niedziela Zwykła

Pan Bóg przygotował nam ucztę, która jest zapowiedzią uczty mesjańskiej – zapowiedzią zbawienia. Wszyscy zostaliśmy na te ucztę zaproszeni. Przychodzimy więc w niedzielę, by stanąć przed ołtarzem Pana i przygotować się na wieczne spotkanie z Nim w niebie, gdzie raz na zawsze zostaną zniszczone i śmierć i grzech. Trwajmy w zjednoczeniu z Chrystusem, który nas przybliża i prowadzi na wieczną ucztę radości i zbawienia.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 27. Niedziela Zwykła

Pan Bóg posłał nam swego Syna. Oddał w nasze ręce losy Kościoła, losy świata i Ewangelii. To ogromne i wyjątkowe zaufanie Boga. Przez udział w tej eucharystycznej ofierze mamy dać wyraz swej wiary w syna Bożego, mamy słuchać Ewangelii, by wypełnić ją w życiu i w ten sposób przynosić dobre owoce i przyczyniać się do uświęcenia świata. Tak wiele otrzymujemy od Pana Boga – pomyślmy dziś ile i w jaki sposób Panu Bogu dajemy swój czas, swoją miłość, świadectwo wiary i swoją modlitwę?

Więcej…
 

Powszechny Spis Rolny

Wójt Gminy Michałowice - Gminny Komisarz Spisowy przypomina wszystkim rolnikom, iż od 1września 2020 r. do 30 listopada trwa POWSZECHNY SPIS ROLNY według stanu na dzień 30.06.2020 r. Spis Rolny jest obowiązkowy i dotyczy każdego gospodarstwa rolnego prowadzącego działalność rolniczą. Podstawowa formą spisu jest samospis internetowy. Ankieta spisowa dostępna jest pod adresem spisrolny.gov.pl. Istnieje także możliwość dokonania spisu telefonicznego (pod numerem 22 279 9999) lub korzystając z punktu spisowego w Urzędzie Gminy.

Więcej…
 


Strona 9 z 179