payday loans
Aktualności

Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Michałowice, na temat prac związanych z przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Michałowice na lata 2021-2030

Szanowni Mieszkańcy Gminy Michałowice,

Rozpoczęły się prace nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Michałowice. To ważny dokument, który pozwoli określić kierunki rozwoju Gminy w latach 2021-2030, dlatego zależy nam, aby każdy mieszkaniec mógł się wypowiedzieć na temat swoich oczekiwań i przedstawić swoje propozycje.

Więcej…
 

Intencje Mszy Św. 07.09 - 13.09.2020

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

Zgromadziliśmy się, by święcić radosną Paschę niedzielną. Pośród nas obecny jest Chrystus, który przyrzekł swoją obecność tam, „gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w Jego imię”. Pamiętajmy o tym zapewnieniu i nie ustawajmy w wielbieniu Boga i głoszeniu Jego Ewangelii.

Więcej…
 

Intencje Mszy Św. 30.08 - 06.09.2020

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 22. Niedziela Zwykła

Zgromadziliśmy się, aby sławić zwycięstwo Chrystusa, aby uczestniczyć w Jego krzyżu, przez który przychodzi życie i zbawienie. Dla chrześcijanina nie ma innej drogi, jak iść za Chrystusem, który nas zbawił przez swe uniżenie, śmierć i zmartwychwstanie. Nasz powrót do kościoła i nasza obecność na tej Eucharystii jest świadectwem, że idziemy za Nim i chcemy uczestniczyć w Jego zwycięstwie, że idziemy właściwą drogą.

Więcej…
 


Strona 7 z 175