payday loans
Aktualności

Zawiadomienie o śmierci śp. księdza Jana Majewskiego

Drodzy Parafianie!

śp. Ks. Jan Majewski wspierający nas od kilku lat w posłudze duszpasterskiej, po kolejnym nawrocie choroby, w dniu 10 lipca odszedł do domu Pana, w 75. roku życia i 18. roku posługi kapłańskiej. Ks. Jan był kapłanem diecezji Łomżyńskiej i ostatnie lata swojej emerytury przeżywał w naszej wspólnocie.

Wdzięczni za Jego pobożność i modlitwy, gorliwą posługę w konfesjonale, oraz niezwykłą życzliwość i przykład ogromnej radości życia, mimo cierpienia, wielu chorób i dolegliwości, prosimy o modlitwę w Jego intencji i udział w uroczystości pogrzebowej.

 

Ks. Ryszard Honkisz
Ks. Aleksander Kasprzyk

 

 

 

 

Więcej…
 
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 14. Niedziela Zwykła

Czy można bać się Boga, który do nas mówi; „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”? Bóg kocha każdego z nas. Idąc za Jezusem uczymy się jak z prostotą serca widzieć dobroć Boga pomimo zła, którego doświadczamy.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 13. Niedziela Zwykła

W dzisiejszych czytaniach wciąż przewija się temat przyjmowania. Bóg, którego przyjmujemy do naszych serc w czasie tej Mszy św. uczy nas przyjmować w naszych bliźnich Jego samego. Pomyślmy jak to wygląda w praktyce naszej codzienności.

Więcej…
   


Strona 4 z 121