payday loans
Aktualności

Gimnastyka korekcyjna dla Mamy i Taty oraz Babci i Dziadka

Gimnastyka korekcyjna
dla Mamy i Taty oraz Babci i Dziadka

KLUB SPORTOWY „JAKUB” Więcławice, ogłasza nabór chętnych - osoby dorosłe:
NA ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ (z przyrządami i bez)
MAMA, TATA, BABCIA I DZIADEK
ZAJĘCIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY W WIĘCŁAWICACH OD STYCZNIA 2021 r. 1 x w tygodniu 45’
W godzinach wieczornych

Szczegóły oraz zapisy u prowadzącego zajęcia lub w kancelarii.
507078468
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Adwentu

Człowiekowi dzisiaj brakuje prawdziwej radości. Często szuka jej w bogactwie, rozrywce, używaniu życia, ale to, co znajduje, okazuje się tylko pozorną radością. Prawdziwą radość może dać tylko Bóg, z którym najbliżej, spotykamy się podczas Eucharystii. On przychodzi do nas, daje nam Siebie i obdarza swoja radością – Czego nam brakuje? - Otwarcia się na Jego dary i Jego zaskakującą bliskość. Prośmy o to dla siebie i naszych bliski, a szczególnie dla młodego pokolenia, bardzo dziś zagubionego w tym, co oferuje świat i szatan, który próbuje zawładnąć naszymi duszami.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Adwentu

Każdy z nas jest dzieckiem Boga i jest powołany do pełnienia uczynków miłości w chrześcijańskim życiu. Eucharystia, w której uczestniczymy, przygotowuje nasze serca do pełnienia woli Bożej w codziennym życiu, a przede wszystkim oczyszcza nasze intencje i pragnienia, które nie pochodzą z Bożego zamysłu. Prośmy Boga o siłę do pełnienia Jego woli i głoszenia swoim życiem tajemnicy wcielenia Syna Bożego.

Więcej…
 


Strona 29 z 202