payday loans
Aktualności

Życzenia Wielkanocne 2021

Chrystus Zmarwychwstały

Ukochani w Chrystusie Panu!

Święta Wielkanocne, to czas wyjątkowej radości. Zmartwychwstały Chrystus przychodzi do nas ze słowami Pokój Wam!

Niech ten pokój Chrystusowy wraz z darem miłości zagości w Waszych sercach. Neech prawdziwa radość i nadzieja na lepsze jutro, wraz z darem wzajemnej serdeczności i dobroci będzie w każdym domu.

Niech uśmiech towarzyszy wszelkim domowym i sąsiedzkim relacjom.

Niech ten trudny czas pandemii pobudza każdego do wielkiego wysiłku i pracy, aby dobro zwyciężało każdy przejaw zła i słabości.

Niech każdy usłszy głos Zmartychwstałego Chrystsa, który do Nas zwraca się po imieniu i pozwoli się prowadzić przez mroki codzienności, aby inni w nas dostrzegli Jego uczniów.

Życzą:
ks Ryszard Honkisz
ks. Mirosław Cupek
ks. Wacław Kossowski

 

Komunikat Wójta Gminy Michałowice w sprawie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Wójt Gminy Michałowice - Gminny Komisarz Spisowy przypomina, iż 1 kwietnia rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis Powszechny to jedyne badanie, które w sposób kompleksowy zbiera informacje o rodzinach, migracjach, niepełnosprawności, wykształceniu czy warunkach mieszkaniowych. Wszystkie informacje przekazane podczas spisu objęte są tajemnicą statystyczną. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Główną i obowiązkową metodą spisu jest samospis internetowy. Umożliwia to wygodne i bezpieczne spisanie się w domu.

Więcej…
     

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Wielkiego Postu - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Jezus Chrystus wjechał do Jerozolimy tylko po to, aby dokonać paschalnego misterium. Tylko w Nim jest nasze życie i zmartwychwstanie. Tylko ten dostąpi zbawienia, kto pójdzie za Nim i zaufa Mu bezgranicznie, bo On jest prawdziwym Królem i Mesjaszem.

Więcej…
 


Strona 24 z 202