payday loans
Aktualności

Intencje Mszy Św. 17.08 - 23.08.2020

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 20. Niedziela Zwykła

Należymy do Kościoła – powszechnej rodziny zbawionych. Kościół najpełniej objawia się, gdy zgromadzeni na Eucharystii jednym sercem wyznają wiarę i uwielbiają Boga. Nasze dzisiejsze zgromadzenie wokół Chrystusa niech uświadomi każdemu z nas łączność z wielką rzeszą ludzi na całej ziemi, którzy jak my składają dziś ofiarę i chwalą Boga. Jesteśmy małą cząstką wielkiej Rodziny Kościoła, wielkiej Rodziny Boga.

Więcej…
 

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski

We wtorek dnia 4 sierpnia br. cały świat obiegły wstrząsające relacje z Bejrutu, w którym doszło do potężnej eksplozji materiałów wybuchowych. Wydarzenie okazało się tragiczne w skutkach, a skala zniszczeń – porażająca. 150 ofiar śmiertelnych (a liczba ciągle wzrasta), ponad 5 tys. rannych i szkody materialne opiewające na miliardy dolarów.

Więcej…
 

Komunikat Kurii Krakowskiej

Ponieważ w dniu 15 sierpnia 2020 roku przypada 100. rocznica Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą, w Diecezji Warszawsko-Praskiej podjęto modlitewną nowennę na wzór tej, która była odprawiana w stolicy w sierpniu 1920 roku. W jej programie przewidziana została adoracja Najświętszego Sakramentu w nocy z 14 na 15 sierpnia br. w intencjach Ojczyzny.

Więcej…
   


Strona 3 z 171