payday loans
Aktualności

17.02.2008 - Ogłoszenia 2 Niedziela Wielkiego Postu

Wraz z Piotrem, Jakubem i Janem stajemy dziś wobec Pana Jezusa na Górze Tabor. Mistrz odsłania przed nami swoją chwałę. Uczniowie nie wiedzieli co się stało. My wiemy co było dalej – wiemy, że przemienienie Jezusa było przygotowaniem uczniów i nas, na ciemność krzyża. Niech ta wiedza pomoże nam w owocnym przeżyciu WP i lepszym przygotowaniu serca na łaskę Chrystusowego Zmartwychwstania oraz czekające nas Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę.
Więcej…
 

16 lutego 2008 - Msza Św. dla osób chorych i starszych z terenu parafii

Sakrament ChorychZ okazji XVI Światowego Dnia Chorego odbyła się w sobotę, 16 lutego, Msza Św. dla osób chorych i starszych z terenu parafii, połączona z udzielaniem Sakramentu Chorych. Modlitewną i liturgiczną część uroczystości wspaniale ubogacił program dzieci przygotowany przez klasy młodsze pod opieką swoich wychowawczyń. Pełne radości chwile przedłużyło spotkanie po Mszy Św. w sali konferencyjnej, przy gorącej herbacie i ciastkach.
Mszy Św., koncelebrowanej wraz z ks. Janem Majewskim z Warszawy, przewodniczył i słowo Boże wygłosił ks.Kanonik Mieczysław Krokosz z Michałowic.

Fotoreportaż tutaj
 

PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką

PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką – zapraszamy uczniów z roczników; 93 i młodsi oraz 95 i młodsi. Drużyny z pełnoletnim opiekunem należy zgłosić drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do czwartku 14.02.2008 r. lub w kancelarii parafialnej. Regulamin dostępny poniżej.
Więcej…
 

XVI ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 11 lutego 2008 roku

Z okazji *XVI Światowego Dnia Chorego* -- wszystkich chorych i starszych zapraszamy na Mszę Św. połączoną z udzielaniem Sakramentu Chorych, w najbliższą sobotę 16.02 o godz. 15.00, po Mszy Św. na program artystyczny w wykonaniu dzieci szkolnych i spotkanie przy herbatce. O 14.30 - okazja do spowiedzi.
 

14 lutego 2008r. św. Walentego

Obraz św. Walentego - Kościół w WiecławicachW czwartek o godz. 17.00 w dniu *Świętego Walentego*, zapraszamy do Więcławic wszystkich narzeczonych, zakochanych i mających się zakochać na wspólną modlitwę, Mszę Św. i uroczyste błogosławieństwo. Będzie walentynkowa niespodzianka. O 16.30 - okazja do spowiedzi.
 
Zdjęcie przedstawia obraz św. Walentego znajdujący się w naszym kościele w ołtarzu św. Izydora w zwieńczeniu. W kościele znajduje się także wizerunek św. Walentego na skrzydle tryptyku św. Milkołaja. 
 


Strona 200 z 202