payday loans
Aktualności

24.02.2008 - Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkiego Postu

Spotkanie Samarytanki z Jezusem, o którym mówiła dzisiejsza Ewangelia, zupełnie zmieniło jej życie, uznała własny grzech, wyznała wiarę w Jezusa, zapragnęła wody dającej życie wieczne. Wielki Post i REKOLEKCJE to czas odnowienia naszej więzi z Bogiem – Jezus czeka przy naszej studni. Prośmy Pana o dar żywej wiary, o odnowę chrześcijańskiego przymierza z Bogiem, o, rozpoczęcie nowego życia z Jezusem.
Więcej…
 
 

17.02.2008 - Ogłoszenia 2 Niedziela Wielkiego Postu

Wraz z Piotrem, Jakubem i Janem stajemy dziś wobec Pana Jezusa na Górze Tabor. Mistrz odsłania przed nami swoją chwałę. Uczniowie nie wiedzieli co się stało. My wiemy co było dalej – wiemy, że przemienienie Jezusa było przygotowaniem uczniów i nas, na ciemność krzyża. Niech ta wiedza pomoże nam w owocnym przeżyciu WP i lepszym przygotowaniu serca na łaskę Chrystusowego Zmartwychwstania oraz czekające nas Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę.
Więcej…
 

16 lutego 2008 - Msza Św. dla osób chorych i starszych z terenu parafii

Sakrament ChorychZ okazji XVI Światowego Dnia Chorego odbyła się w sobotę, 16 lutego, Msza Św. dla osób chorych i starszych z terenu parafii, połączona z udzielaniem Sakramentu Chorych. Modlitewną i liturgiczną część uroczystości wspaniale ubogacił program dzieci przygotowany przez klasy młodsze pod opieką swoich wychowawczyń. Pełne radości chwile przedłużyło spotkanie po Mszy Św. w sali konferencyjnej, przy gorącej herbacie i ciastkach.
Mszy Św., koncelebrowanej wraz z ks. Janem Majewskim z Warszawy, przewodniczył i słowo Boże wygłosił ks.Kanonik Mieczysław Krokosz z Michałowic.

Fotoreportaż tutaj
 

PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką

PKS JAKUB organizuje halową dziecięcą Ligę Piłkarką – zapraszamy uczniów z roczników; 93 i młodsi oraz 95 i młodsi. Drużyny z pełnoletnim opiekunem należy zgłosić drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do czwartku 14.02.2008 r. lub w kancelarii parafialnej. Regulamin dostępny poniżej.
Więcej…
 


Strona 198 z 200