payday loans
Aktualności

1.06.2008 - Ogłoszenia, 9 Niedziela Zwykła

Obraz domu budowanego na skale lub na piasku – zaprasza do pytania o fundamenty. Na czym ja buduję swoje życie? Co jest podstawą, fundamentem mojego życia, pracy, miłości, stosunku do drugiego człowieka i wreszcie mojego odniesienia do przyszłości. Czy myślę o wieczności szczęśliwej z Bogiem, czy moje pragnienia kończą się na doraźnych przyjemnościach? Na czym buduję swoją przyszłość? Z okazji pierwszego w Polsce Dnia Dziękczynienia zapytajmy się również czy potrafimy i jak często wypowiadamy słowo DZIĘKUJĘ !
Więcej…
 
 

25.05.2008 - Ogłoszenia, 8 Niedziela Zwykła

Jezus zachęca nas dzisiaj w Ewangelii do przeglądu naszych zmartwień i trosk. Czy nie za mocno liczymy tylko na siebie? – Nie dajcie się pochłonąć doczesnym troskom, bo one łatwo przesłaniają wszystko inne, nawet Boga – wzywa Jezus. Niech udział w Eucharystii przypomni nam na nowo, że wszystko jest darem Boga.
Więcej…
   

18.05.2008 - Ogłoszenia, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Bóg nie jest samotny. To wspólnota trzech osób: Ojca, Syna i Ducha Świętego. To w imię Trójjedynego Boga rozpoczęliśmy nasze zgromadzenie i rozpoczynamy każdy dzień czyniąc znak krzyża św. Bóg w Trójcy Jedyny zaprasza nas do wspólnoty ze sobą i udziału w wielkiej miłości jaką Bóg ogarnia człowieka.
Więcej…
 


Strona 194 z 200