payday loans
Aktualności

10.05.2009, Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocy

„Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami” mówi do nas Zmartwychwstały Chrystus. Tylko trwając we wspólnocie ze Zbawcą możemy przynosić dobre owoce wiary. Potrzebne jest pielęgnowanie tej więzi, potrzebna jest wierność Bogu bez względu na wszystko.. „Nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą”.
Odpowiadając na te słowa Chrystusa starajmy się świadczyć o Zmartwychwstaniu  Chrystusa w każdym miejscu czyniąc dobro innym i dając miłość.
Więcej…
 
 

3.05.2009, Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocy

Niedziela Dobrego Pasterza
Zmartwychwstały Chrystus jest Pasterzem, który gromadzi wokół siebie owce, czyli Kościół. Dobry Pasterz zna swoje owce, oddaje za nie życie. Pamiętajmy dzisiaj w naszej modlitwie o pasterzach Kościoła. Rozpoczynając tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne i módlmy się za naszych kleryków Damiana oraz Krzysztofa, który rozpoczął rekolekcje przed święceniami diakonatu. Święcenia diakonatu w najbliższy piątek o godz. 9.00, w Katedrze Wawelskiej. W imieniu Krzysztofa zapraszamy wszystkich na tę uroczystość.
Więcej…
 

7 PIŁKARSKA MAJÓWKA

 
7 PIŁKARSKA MAJÓWKA
o puchar
Parafialnego Klubu Sportowego „Jakub”
 współfinansowana i pod patronatem Starosty Krakowskiego
 herb powiatu
 
Stowarzyszenie Parafialny Klub Sportowy Jakub w Więcławicach oraz Rada Parafialna zapraszają na Rodzinny Piknik i turniej piłki nożnej, który odbędzie się 9-10 maja 2009 r., na terenie boiska i Kompleksu Rekreacyjno – Parkowego w Więcławicach.
 
Szczegółowy program - tutaj.
 
 
Więcej…
 

26.04.2009, Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

W dzisiejsza Niedzielę rozpoczynamy I Tydzień Biblijny pod hasłem: Dla mnie żyć to Chrystus” zachęcamy wszystkich by odszukali w swoich domach Biblię, wczytywali się w Słowo Boże.
 
Odpust ku Czci św. Izydora Oracza w niedzielę 10 maja uświetni występ zespołu Brekaut.
7 Piłkarska majówka 9-10 maja. Wkrótce szczegóły.
 
Więcej…
 


Strona 179 z 197