payday loans
Aktualności

22.11.2009, Ogłoszenia - 34 Niedziela Zwykła

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata


Jezus jest Królem. Jego królestwo nie jest z tego świata – nie liczą się w nim stanowiska, majątek. On sam nie jest władcą feudalnym, lecz Królem – sługa cierpiącym za swoje stworzenie. Brać przykład z takiego Króla jest trudno, ale to jedyna droga do życia wiecznego. Dlatego prośmy Chrystusa o mądrość życia i wierność prawu Bożemu.   Zapraszamy na Nieszpory dziś o 16.30.
 
Z okazji przypadającego dziś wspomnienia Cecylii, patronki muzyki kościelnej składamy najlepsze życzenia p. Organiście, członkom Orkiestry HEJNAŁ, p. Leszkowi i muszelkom oraz wszystkim muzykom, dzięki którym liturgia i śpiew w kościele staje się radosnym hymnem na cześć Pana Boga. Bóg zapłać !
Więcej…
 
 

15.11.2009, Ogłoszenia - 33 Niedziela Zwykła

Pan jest blisko, królestwo Boże jest u drzwi. Choć nie znamy daty powtórnego przyjścia Jezusa, oczekujemy Go, a każda Eucharystia to zwiastowanie Jego bliskości. Niech oczekiwanie oczyści nasze serca i przygotuje na obecność Boga.  Zapraszamy na Nieszpory dziś o 16.30.
Więcej…
 

.

W związku z kłopotami z komputerem utraciłem wszystkie wiadomości  przesłane przed 1 listopada na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Przepraszam i proszę o ponowne przesłanie.
 
ks. Ryszard
   


Strona 174 z 197