payday loans
Aktualności

20.12.2009, Ogłoszenia - 4 Niedziela Adwentu

W dzisiejszej Ewangelii Łukasz opisuje dwie kobiety, na których wypełniły się obietnice Boże. Bóg jest wierny, choć czasem każe czekać bądź wymaga dużych poświęceń. Niech radość Elżbiety i Maryi pomoże nam otworzyć serca na Bożą wolę i zaufać Jego obietnicom. Zapraszamy na Nieszpory dziś o godz. 16.30.
 
 
W czwartek z pierwszą gwiazdką, zgromadźmy się rodzinnie przy wigilijnym stole, wsłuchując się w Ewangelię o Bożym Narodzeniu i dzieląc się chlebem, dzielmy się również swoim sercem. W każdej rodzinie na wolnym miejscu przy stole wigilijnym, pragniemy zasiąść duchowo i my, by wraz z Wami przeżywać radość Tych Świąt i życzyć każdemu z Was zdrowia i wszelkiej łaski oraz siły do trwania przy Chrystusie, mimo codziennych trosk i trudności, którym trzeba stawić czoła – Paweł nam przypomina Bóg z nami, któż przeciwko nam”.
 
 
Więcej…
     

6.12.2009, Ogłoszenia - 2 Niedziela Adwentu

W dzisiejszej Ewangelii usłyszeliśmy wezwanie Jana Chrzciciela „Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego”. Niech to wezwanie pobudzi nasze serca do miłości wobec Boga i drugiego człowieka. Odpowiadając na Miłość Chrystusa i naśladując Św. Mikołaja naszą modlitwą i ofiarnością wspierajmy dziś Kościół na Wschodzie. Bóg zapłać za złożone przed kościołem ofiary do puszek.
Więcej…
 


Strona 173 z 197