payday loans
Aktualności

10.01.2010, Ogłoszenia - 3 Niedziela Bożego Narodzenia

Święto Chrztu Pańskiego

Od momentu przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego jesteśmy dziećmi Bożymi i mamy Ducha Świętego, Ducha prawdy, Ducha oczyszczenia. Pozwólmy mu działać w naszym sercu, w naszym życiu.
Zapraszamy na Nieszpory i wspólne kolędowanie o godz. 16.30. Dziś kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna Okres Zwykły w liturgii Kościoła.

Więcej…
 
 

Orędzie Benedykta XVI z okazji inauguracji Roku Jakubowego.

Do Jego Ekscelencji Juliana Barrio Barrio
Arcybiskupa Santiago de Compostela1. Z okazji otwarcia Drzwi Świętych, która to uroczystość zapoczątkowuje Jubileusz Jakubowy 2010, przesyłam serdeczne pozdrowienia Waszej Ekscelencji i wszystkim uczestnikom tej wspaniałej ceremonii. Pozdrawiam też pasterzy i wiernych tego lokalnego Kościoła, który, poprzez swój długowieczny związek z apostołem Jakubem, sięga swymi korzeniami Ewangelii Chrystusowej i ofiarowuje ten duchowy Skarb swoim synom, pielgrzymom z Galicji, z innych miejsc Hiszpanii, z całej Europy oraz z najbardziej odległych stron świata.

Więcej…
   

3.01.2010, Ogłoszenia - 2 Niedziela Bożego Narodzenia

?Na początku było Słowo ... lecz świat Go nie poznał?. Pan Jezus, przyszedł do swoich, a swoi go nie przyjęli ? słysząc te słowa Ewangelii pomyślmy, jak my przyjmujemy Chrystusa i Słowo Boże? I czy tym Słowem żyjemy?
Dziś nie ma Nieszporów.

Po Mszy Św. 3.01.2010 o godz. 17.00 zapraszamy na wieczór kolęd z zespołem ?MUSZELKI? i Jasełka w wykonaniu młodzieży ?Czy pójdę do Betlejem??.

Więcej…
 


Strona 172 z 197