payday loans
Aktualności

6.04.2008 - Ogłoszenia, 3 Niedziela Wielkanocna

Uczniowie z Emaus rozpoznali wreszcie Zmartwychwstałego i z radością wrócili do Jerozolimy głosić prawdę o Zmartwychwstaniu. A my ! Czy nasze życie jest radosnym głoszeniem Chrystusa Zmartwychwstałego? Czy nasze czyny świadczą o Zmartwychwstaniu?
Więcej…
 
 

30.03.2008 - Ogłoszenia, Niedziela Miłosierdzia

Druga Niedziela Wielkanocna, to Niedziela Miłosierdzia. Jezus ukazuje się, pozwala nam dotykać swojego poranionego Ciała, przebacza niewiarę, leczy nasze rany, obejmuje miłosierdziem. Powtarzajmy za św. Faustyną: Jezu, ufam tobie.
Zamiast Nieszporów dziś o godz. 16.30 zapr. na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
Więcej…
   

24.03.2008 - Ogłoszenia, Poniedziałek Wielkanocny

Alleluja! Alleluja! Pan Zmartwychwstał! Ten radosny śpiew Kościoła oznajmia światu radosną nowinę o zmartwychwstaniu Chrystusa. Niech nasze serca napełni nadzieja, pokój i miłość z którą przychodzi do nas Zmartwychwstały Pan.
 
* Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy swoja pracą przyczynili się do właściwego przeżycia Wielkiego Postu i Triduum Paschalnego oraz wszystkim uczestnikom liturgii Wielkiego Tygodnia, wszystkim, którzy znaleźli czas by czuwać na modlitwie z Chrystusem od Wieczernika po Golgotę aż do poranka Zmartwychwstania
Szczególne podziękowania kierujemy do dzieci, młodzieży za przygotowane i prowadzone Drogi Krzyżowe pod opieką katechetów.
Niewiastom, które pod przewodnictwem p. Antoniny Janeczek prowadziły niedzielne Drogi Krzyżowe
Młodzieży KSM i p. Anicie Sadowskiej za przygotowanie i wystrój „grobu” oraz „ciemnicy”, a służbie liturgicznej i kościelnej; scholii, ministrantom, lektorom, p. organiście i kościelnemu za liturgiczną oprawę nabożeństw.
Jednostkom OSP za czuwanie przy „Grobie Pańskim” oraz udział z pocztami sztandarowymi w Procesji Rezurekcyjnej i zabezpieczenie drogi na cmentarz.
Orkiestrze „HEJNAŁ” za udział w procesji i liturgii Wielkiej Niedzieli
Wszystkim niosącym chorągwie, feretrony i baldachim oraz dziewczynkom sypiącym kwiatki i rodzicom za ich przygotowanie.
Niech Zmartwychwstały Pan ubogaci wszystkich swoimi darami i pełnią radości.
Więcej…
 


Strona 168 z 172