payday loans
Aktualności

18.05.2008 - Ogłoszenia, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Bóg nie jest samotny. To wspólnota trzech osób: Ojca, Syna i Ducha Świętego. To w imię Trójjedynego Boga rozpoczęliśmy nasze zgromadzenie i rozpoczynamy każdy dzień czyniąc znak krzyża św. Bóg w Trójcy Jedyny zaprasza nas do wspólnoty ze sobą i udziału w wielkiej miłości jaką Bóg ogarnia człowieka.
Więcej…
 

6. PIŁKARSKA MAJÓWKA 2008 - podsumowanie, wyniki

 W dn.10-11.05.2008 na boisku KS Michałowianka w Michałowicach (jeszcze słabo ukorzeniła się trawa na boisku PKS JAKUB w Więcławicach), odbyła się VI Piłkarska Majówka zorganizowana przez PKS Jakub Więcławice przy współudziale Starostwa Powiatu Krakowskiego.
W turnieju wzięło udział 16 drużyn z gminy Michałowice i okolicy, w trzech kategoriach wiekowych (szkoła podstawowa , gimnazjum ,szkoła średnia), w sumie ok.130 zawodników. Dla młodszych i starszych nie grających w piłkę młodzież KSM w Więcławicach przygotowała gry i zabawy sprawnościowe, na terenie ogrodów parafialnych w Więcławicach.
Więcej…
   

11.05.2008 - Ogłoszenia, Zesłanie Ducha Świętego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Na Apostołów modlących się wraz z Maryją zstępuje Duch Święty. Najważniejszym znakiem działania Ducha Świętego jest wewnętrzna przemiana Apostołów. Duch Święty wciąż działa w Kościele i w każdym z nas. Prośmy o odnowę oblicza Kościoła, o nowy zapał dla każdego i każdej z nas.
Więcej…
   


Strona 165 z 170