payday loans
Aktualności

15.06.2008 - Ogłoszenia, 11 Niedziela Zwykła

Jezus dostrzega choroby ludzkiej duszy. „Byli znękani i porzuceni, jak owce bez pasterza”. Czy wielu z nas nie doświadcza również zmęczenia i osamotnienia? Potrzebujemy pasterzy, duchowych przewodników, ojców. Ale jest też druga prawda – gdy Bóg posyła pasterzy, na miarę Dobrego Pasterza jak Jan Paweł II – to najczęściej tylko ich podziwiamy. Prośmy dziś Chrystusa by dał nam siłę  nie tylko słuchać głosu Dobrego Pasterza, ale żyć w prawdzie i iść wskazaną drogą.
Więcej…
 
 

8.06.2008 - Ogłoszenia, 10 Niedziela Zwykła

„Dołóżmy starań, aby poznać Pana...” – woła do nas dziś prorok Ozeasz, a Chrystus jak do Mateusza zwraca się do każdego z zaproszeniem „Pójdź  za Mną”. Z tym zaproszeniem wyruszajmy na nowy tydzień naszych zmagań o uświęcenie i prac nad doskonaleniem otaczającej nas rzeczywistości.
Więcej…
   

X Małopolski Konkurs Orkiestr Dętych

W przyszłą sobotę i niedzielę (7-8.06.2008) X Małopolski Konkurs Orkiestr Dętych. Zmagania konkursowe i wieczorną Mszę Św. w sobotę uświetni występ chóru ze Szwecji, a w niedzielę gościć będziemy z Ukrainy Tercet Oriano z greko-katolickiej parafii w Tarnopolu, którą chcemy wspomóc w budowie cerkwi. Na ten cel będzie składka  przed kościołem. Po Mszy wieczornej 7 czerwca koncert Oriano w Amfiteatrze.
 


Strona 164 z 170