payday loans
Aktualności

17.01.2010, Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

Przez Chrzest w Jordanie Bóg potwierdził posłannictwo swojego Syna. Dziś ? przez znak przemiany wody w wino ? Pan Jezus objawia swoją chwałę i wzywa swoich uczniów do wiary To wezwanie kieruje do wszystkich swoich uczniów żyjących w różnych Kościołach. Modląc się o jedność, wypełniamy najgorętszą prośbę Jezusa
Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

Zaproszenie

Wójt gmin Michałowice zaprasza 12 stycznia (najbliższy wtorek) na godzinę 18.00 do Urzędu Gminy w Michałowicach, Sala Konferencyjna, na spotkanie z dyrektorem z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Marcinem Bielówką, Jarosławem Gowinem posłem na Sejm RP oraz przedstawicielem wojewody Andrzejem Klimczakiem.Tematem spotkania będą fundusze europejskie dla wsi oraz Rozwój Obszarów Wiejskich.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Michałowice.

 

10.01.2010, Ogłoszenia - 3 Niedziela Bożego Narodzenia

Święto Chrztu Pańskiego

Od momentu przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego jesteśmy dziećmi Bożymi i mamy Ducha Świętego, Ducha prawdy, Ducha oczyszczenia. Pozwólmy mu działać w naszym sercu, w naszym życiu.
Zapraszamy na Nieszpory i wspólne kolędowanie o godz. 16.30. Dziś kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna Okres Zwykły w liturgii Kościoła.

Więcej…
   


Strona 152 z 177