payday loans
Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 19. Niedziela Zwykła

Nie wiemy, kiedy Chrystus powtórnie przyjdzie na ziemię. Nie znamy też daty naszej śmierci. Mamy jedynie pewność, że to jest nieuniknione. Pan Jezus dzisiaj zachęca nas, abyśmy byli na ten moment przygotowani. Wśród problemów i radości codziennego życia nie zapominajmy o naszym powołaniu do świętości i wiecznego szczęścia w niebie, za które Chrystus oddał swoje życie. Nie pozwólmy, by cokolwiek na ziemi przysłoniło nam tę prawdę.

Więcej…
   

Ogłoszenia duszpasterskie - 18. Niedziela Zwykła

Witamy w naszej wspólnocie, Ks. Kan. Wacława Kossowskiego, kapłana diecezji Sandomierskiej. Ks. Wacław urodził się w 1942 roku na Podlasiu, świecenia kapłańskie przyjął w Krakowie w 1976 r. Po przejściu na emeryturę zastępował chorego kapłana z sąsiedniej parafii, przez trzy lata pracował w naszej diecezji w Dąbrowie Szlacheckiej, a ostatnie 2 lata był kapelanem u Sióstr Zakonnych w diecezji legnickiej. Od 1 sierpnia zamieszkał w naszej parafii, podejmując posługę duszpasterską w naszej wspólnocie.

Więcej…
 

Wycieczka do Rabkolandu dla mieszkańców Więcławic

Radna Gminy, Sołtys i Rada Sołecka zaprasza mieszkańców Więcławic na wycieczkę do Rabkolandu zorganizowaną z funduszu sołeckiego. Kosz 15 zł/os. (w cenie przejazd i bilet całodzienny do Rabkolandu!). Zostało jeszcze trochę wolnych miejsc. Czekamy na zgłoszenia.

Wycieczka 2

 


Strona 16 z 165