payday loans
Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Jesteśmy grzesznikami, ale to nas nie przekreśla w oczach Boga. Przyznajmy przed Stwórcą, że jesteśmy słabi, że czasem zawodzimy. Odrzućmy grzech i przyjmijmy przebaczenie kochającego Ojca w niebie. W dzisiejszej Ewangelii usłyszymy o radości, która jest konsekwencją nawrócenia. Niech ona będzie również naszym udziałem.

Więcej…
 
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

„Nikt z was, jeśli nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem” - słowa Jezusa z dzisiejszej Ewangelii przypominają nam, że wiara w Boga wymaga pełnego zaangażowania. Bóg obdarza nas prawdziwym życiem, prawdziwą wolnością, kocha nas prawdziwie największą miłością. Niech nasza odpowiedź nie będzie połowiczna - zaprośmy Boga do naszej codzienności i oddajmy Mu radości oraz troski.

Więcej…
 

V Tour de Cracovia Amatorów

Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus informuje, że w dniu 21 września tj. sobota w Więcławicach Dworskich przy Kościele św. Jakuba Apostoła odbędzie się impreza kolarska, V Tour de Cracovia Amatorów.

W dniu odbywania wyścigu na trasie Więcławice Dworskie - Zdzięsławice - Prawda - Raciborowice - Kończyce - Więcławice Stare - Masłomiąca w godzinach od 11:00 do 14:30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z częściowym i całkowitym zamknięciem odcinków trasy.

Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.

   


Strona 14 z 165