payday loans
FUNDUSZ STYPENDIALNY

Kapsuła Czasu oraz wręczenie stypendiów Św. Jakuba

FStyp27

W dniu 18 września 2016 r. odbyła się uroczystość wręczenia pierwszych stypendiów Funduszu Stypendialnego Św. Jakuba dla zdolnej młodzieży z gminy Michałowice oraz poświęcenie i umieszczenie na wieży kościoła Kapsuły Czasu.

Poniżej treść przesłania do potomnych jakie wśród innych symboli naszego czasu zostało umieszczone w Kapsule Czasu oraz fotogaleria (foto: Aneta Augustynek) z tego wydarzenia.

Więcej…
 

Fundusz Stypendialny Św. Jakuba - stypendyści I edycji

FStyp27

Po zapoznaniu się ze wszystkimi 17 wnioskami oraz wnikliwej analizie, decyzją Kapituły Funduszu Stypendialnego Świętego Jakuba w Więcławicach Starych, stypendia na rok szkolny 2016/2017 w wysokości 1500 zł otrzymują następujące osoby:
- Kusia Klaudia oraz Młynek Jan - w kategorii Sport.
- Fiedor Katarzyna, Jeleń Gabriela, Kusiba Monika, Nowak Maria (stypendium im. Przyjaciół Jakubowych Muszelek), Romanowska Maja (stypendium im. Wolontariuszy Funduszu Stypendialnego) - w kategorii Kultura i Sztuka.

Wręczenie dyplomów i czeków odbędzie się w Sanktuarium Św. Jakuba w Więcławicach po uroczystej Mszy Świętej w najbliższą niedzielę, 18 września o godz. 12:15.
Stypendystów prosimy o zgłoszenie się do zakrystii o godz. 12:00

Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystom!!!

 

Fundusz Stypendialny Św. Jakuba - czas na składanie wniosków!

FS-plakat

Zachęcamy serdecznie do składania wniosków do Funduszu Stypendialnego Św. Jakuba w gminie Michałowice.

Fundusz został utworzony w tym roku z myślą o zwróceniu uwagi na dzieci i młodzież z terenu gminy Michałowice, które wykazują się szczególną przedsiębiorczością, kreatywnością i uzdolnieniami. Głównym celem Funduszu jest przyznawanie stypendiów uczniom szkół podstawowych i gimnazjów z naszego regionu w trzech kategoriach: Nauka, Kultura i Sztuka oraz Sport.

Stypendystów wyłoni Kapituła Funduszu na podstawie sporządzonego przez kandydata Projektu zawierającego informacje o tym, w jaki sposób uczeń/uczennica zamierza wykorzystać przyznane środki finansowe, by rozwinąć się w danej dziedzinie oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie on/ona powinien/powinna uzyskać Stypendium.

Zwycięzcy otrzymywać będą środki finansowe każdego miesiąca w czasie roku szkolnego 2016/2017. Jednocześnie zobowiązani będą do zdawania sprawozdania z tego, w jaki sposób dysponują przyznanymi pieniędzmi.

Dodatkowych informacji udziela Michał Sieńko - Sekretarz Funduszu, tel. 508146225.

Więcej w zakładce "Fundusz Stypendialny"

 

Rodzinne Święto Patrona Szkoły w Więcławicach oraz finał akcji Kilometry Dobra

Zespół Szkół w Więcławicach oraz Kapituła Funduszu Stypendialnego Św. Jakuba zapraszają 05 czerwca na Rodzinne Święto Patrona Szkoły w ramach którego odbędzie się Festiwal Nauki, Kultury i Sztuki oraz Finał Akcji "Kilometry Dobra". Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy!

final KD1

 

Wnioski stypendialne można składać!

Zapraszamy zdolne dzieci i młodzież do składania wniosków stypendialnych do naszego Funduszu Stypendialnego Św. Jakuba!

Wszelkie informacje, w tym wzór wniosku, sposób jego składania oraz Regulamin znaleźć można w zakładce "Fundusz Stypendialny".

Dodatkowych informacji udziela Michał Sieńko - Sekretarz Funduszu, tel. 508146225.

FS-ulotka1