payday loans
Ogłoszenia

9.11.2008 - Ogłoszenia, 32 Niedziela Zwykła

Liturgia przenosi nas dzisiaj do Rzymu. Obchodzimy święto rocznicy poświęcenia katedry Rzymu – bazyliki na Lateranie, najstarszej chrześcijańskiej świątyni Wiecznego Miasta.  To święto jest okazją do przypomnienia, że każdy z nas jest świątynią Boga. To także zaproszenie do modlitwy za następcę św. Piotra i we wszystkich intencjach Papieża.
Więcej…
 

2.11.2008 - Ogłoszenia, 31 Niedziela Zwykła

Wczoraj patrzyliśmy na niebo – dziękując Panu Bogu za rzesze świętych wspierających nas swoim wstawiennictwem. Dziś wspominamy wszystkich wiernych  zmarłych i  prosimy dla nich o niebo. Nasza modlitwa jest wyrazem miłości wobec tych, którzy są już po drugiej stronie. Pamiętajmy, że my też kiedyś będziemy potrzebowali tej modlitwy wstawienniczej.
Więcej…
 

26.10.2008 - Ogłoszenia, 30 Niedziela Zwykła

W niedziele wypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych: Dzień Zaduszny. Msze św.  jak w każdą niedzielę. O godz. 17.00 - kolejne "Modlitewne Spotkanie z Janem Pawłem II" po Mszy Św. grupa teatralna naszego KSM-u wystawi spektakl pt. "POWRÓT DO DOMU OJCA".  Spotkanie zakończymy procesją światła na cmentarz i odpustem za zmarłych.
 
 
Więcej…
 

19.10.2008 - Ogłoszenia, 29 Niedziela Zwykła

Faryzeusze zadając Chrystusowi pytanie chcieli Go skompromitować. Nie szukali u Niego wiedzy, mądrości czy drogi zbawienia. Słuchając dzisiejszej Ewangelii postawmy sobie pytanie ! Czego szukamy u Jezusa ? Czy chcemy nadal żyć po swojemu, czy chcemy żyć po Bożemu ?
A w ciszy serca prośmy Pana o dar prostej, dziecięcej wiary.
Więcej…
 

12.10.2008 - Ogłoszenia, 28 Niedziela Zwykła

Z okazji 30 rocznicy wyboru Jana Pawła II i VIII Dnia Papieskiego zapraszamy w czwartek, 16 października, na Mszę Św. dziękczynną za dar Jana Pawła II o godz. 17.00 i Różańcową Procesję Światła z Zagórzyc do Więcławic o godz. 17.45, w intencji szybkiej beatyfikacji i kanonizacji Sługi Bożego. Wyruszymy od remizy OSP w Zagórzycach do cmentarza (o godz. 17.30 autokar przewiezie uczestników z Więcławic do Zagórzyc).
Członków OSP z terenu parafii prosimy o pomoc w zabezpieczeniu trasy procesji.
 
Więcej ogłoszeń:
Więcej…
 


Strona 167 z 175