payday loans
Ogłoszenia

15.11.2009, Ogłoszenia - 33 Niedziela Zwykła

Pan jest blisko, królestwo Boże jest u drzwi. Choć nie znamy daty powtórnego przyjścia Jezusa, oczekujemy Go, a każda Eucharystia to zwiastowanie Jego bliskości. Niech oczekiwanie oczyści nasze serca i przygotuje na obecność Boga.  Zapraszamy na Nieszpory dziś o 16.30.
Więcej…
 

.

W związku z kłopotami z komputerem utraciłem wszystkie wiadomości  przesłane przed 1 listopada na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Przepraszam i proszę o ponowne przesłanie.
 
ks. Ryszard
 

8.11.2009, Ogłoszenia - 32 Niedziela Zwykła

Pan Jezus, zwracając uwagę na grosz ubogiej wdowy, uzmysławia nam, że hojność nie mierzy się wysokością ofiary lecz otwartością serca. Udział w Eucharystii uczy nas największej ofiary – z siebie samych. Niech czas spędzony z Bogiem i braćmi owocuje ofiarnością w naszym życiu.
Więcej…
 

1.11.2009, Ogłoszenia - 31 Niedziela Zwykła

Wszystkich Świętych

Bóg jest na pierwszym miejscu. Nie szabat, nie obmywanie rąk, lecz Bóg sam. Nie chce inne ofiary niż nasza miłość ze wszystkich sił. Jezus mówiąc o umiłowaniu Boga, natychmiast dodaje przykazanie miłości bliźniego. Tych dwóch miłości nie można rozdzielić – są nierozłączne. Prawdziwa miłość prowadzi nas dziś do świątyni i na groby naszych bliskich. Bo ufamy, że dzięki tej miłości staniemy wszyscy z Chrystusem w domu naszego Ojca.

* Dziś nie będzie Mszy Św. o godz. 12.15 – wszystkich zapraszamy na godz. 14.00 na CMENTARZ, na Mszę Św. i procesję za zmarłych.
 
* Również wieczorem o godz. 18.00 (po Mszy Św. o 17.00) zapraszamy na Różaniec za zmarłych po cmentarzu, przygotowany i prowadzony przez młodzież KSM. Spotkanie członków KSM w sobotę o godz. 18.00
 
 ...
Więcej…
 

18.10.2009, Ogłoszenia - 29 Niedziela Zwykła

Pan Jezus dziś nie pozostawia złudzeń: szukanie zaszczytów nie jest drogą jego uczniów – Sam napomina apostołów, by pamiętali, że największym zaszczytem dla chrześcijanina jest bycie najmniejszym. Uczmy się od Jezusa pokory i służenia braciom.
Więcej…
 


Strona 155 z 173