payday loans
Ogłoszenia

24.01.2010, Ogłoszenia - 3 Niedziela Zwykła

Słowo Boże staje się dla słuchaczy źródłem błogosławieństwa, pokoju, radości i wolności, gdy je przyjmują. Odrzucając Słowo Boże odrzucamy błogosławieństwo. Która z tych dwóch postaw jest nam dziś bliższa?
Zapraszamy wszystkich na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

17.01.2010, Ogłoszenia - 2 Niedziela Zwykła

Przez Chrzest w Jordanie Bóg potwierdził posłannictwo swojego Syna. Dziś ? przez znak przemiany wody w wino ? Pan Jezus objawia swoją chwałę i wzywa swoich uczniów do wiary To wezwanie kieruje do wszystkich swoich uczniów żyjących w różnych Kościołach. Modląc się o jedność, wypełniamy najgorętszą prośbę Jezusa
Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.30.

Więcej…
 

10.01.2010, Ogłoszenia - 3 Niedziela Bożego Narodzenia

Święto Chrztu Pańskiego

Od momentu przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego jesteśmy dziećmi Bożymi i mamy Ducha Świętego, Ducha prawdy, Ducha oczyszczenia. Pozwólmy mu działać w naszym sercu, w naszym życiu.
Zapraszamy na Nieszpory i wspólne kolędowanie o godz. 16.30. Dziś kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna Okres Zwykły w liturgii Kościoła.

Więcej…
 

3.01.2010, Ogłoszenia - 2 Niedziela Bożego Narodzenia

?Na początku było Słowo ... lecz świat Go nie poznał?. Pan Jezus, przyszedł do swoich, a swoi go nie przyjęli ? słysząc te słowa Ewangelii pomyślmy, jak my przyjmujemy Chrystusa i Słowo Boże? I czy tym Słowem żyjemy?
Dziś nie ma Nieszporów.

Po Mszy Św. 3.01.2010 o godz. 17.00 zapraszamy na wieczór kolęd z zespołem ?MUSZELKI? i Jasełka w wykonaniu młodzieży ?Czy pójdę do Betlejem??.

Więcej…
 

27.12.2009, Ogłoszenia - Niedziela Św. Rodziny

Liturgia Mszy Św. odkrywa przed nami głębię Bożego planu zbawienia. Odwieczne Słowo Boże stało się człowiekiem i zamieszkało wśród nas - Bóg narodził się w rodzinie. Otwórzmy się na Słowo Boże, aby uświadomić sobie naszą niezwykłą godność dzieci Bożych i zadania jakie stają przed każda katolicką rodziną. Zapraszamy dziś na Nieszpory i kolędy o godz. 16.30.
Więcej…
 


Strona 153 z 173