payday loans
Ogłoszenia

16.03.2008 - Ogłoszenia 6 Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 
 
Jakże często te same usta wypowiadają słowa błogosławieństwa i słowa przekleństwa. Wołanie „hosanna” jakże szybko zmieni się w okrzyki „ukrzyżuj Go”. Spoglądając dziś na krzyż pomyślmy o naszym grzechu i o miłości Boga. W krzyżu Chrystusa nie adorujemy cierpienia, lecz miłość Boga, który do końca nas umiłował.
Więcej…
 

9.03.2008 - Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkiego Postu

Ewangelia o wskrzeszeniu Łazarza jest zapowiedzią Zmartwychwstania.To kolejny obraz pokazujący na czym polega łaska Chrztu Świętego – przez chrzest zostaliśmy zaszczepieni przeciwko śmierci. Każda Eucharystia jest spotkaniem z Jezusem. On chce odnowić nasze życie. On ma moc przywracać nadzieję w sytuacjach po ludzku beznadziejnych. Trzeba tylko zaufać bardziej Jemu niż sobie.
Więcej…
 

2.03.2008 - Ogłoszenia 4 Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiejsza, czwarta niedziela Wielkiego Postu nazywana jest Niedzielą Radości (Laetare). Nie dlatego, że jesteśmy już po rekolekcjach, ale z faktu, że jesteśmy już w połowie czasu pokuty – źródłem radości jest Bóg, Jego wierna miłość, a nawrócenie prowadzi człowieka do głębokiej radości. Uzdrowienie niewidomego uświadamia nam, że wiara jest darem nowych oczu. Pozwala widzieć dalej i głębiej.
Więcej…
 

Program Rekolekcji 2008r. w Parafii św. Jakuba w Więcławicach

Postaraj się, aby nie zabrakło Ciebie, nikogo z rodziny ani sąsiadów !!! Chrystus czeka!!!
Poniżej program. 
Więcej…
 

Program uroczystości WIELKIEGO TYGODNIA - 2008r.

Szczegółowy program uroczystości Wielkiego Tygodnia w parafii św. Jakuba Ap. w Więcławicach.
Więcej…
 


Strona 146 z 148