payday loans
Ogłoszenia

NOWY ROK -1 I 2009 (Życzenia)

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 
NOWY ROK -1 I 2009 (Życzenia)

 
Z dniem wczorajszym pożegnaliśmy rok 2008. Dla wielu była to okazja, by dokonać swoistego rozrachunku. Dziś stajemy na progu nowego roku. Tym razem myślą wybiegamy w przyszłość. Zadajemy sobie pytanie, jakim będzie ten rok? Co przyniesie? Czy będzie szczęśliwy?  
Więcej…
 

28.12.2008 - Ogłoszenia, Niedziela Św. Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny

     Staje dziś przed nami Święta Rodzina z Nazaretu, która pośród radości, trosk i przeciwności tego świata, pokazuje, że zawierzając Bogu można całkowicie wypełnić Jego wolę i kroczyć drogą świętości. Niech na tej drodze umacnia nas niedzielne spotkanie z Chrystusem w Eucharystii.
Więcej…
 

21.12.2008 - Ogłoszenia, 4 Niedziela Adwentu

Już ostatnie godziny do Bożego Narodzenia. Już ostatni czas, by w świątecznych przygotowaniach nie zagubić drogi do spotkania z Tym, którego wyczekujemy.
... 
Więcej…
 

14.12.2008 - Ogłoszenia, 3 Niedziela Adwentu

„Zawsze się radujcie ..., w każdym położeniu dziękujcie” – mówi dziś do nas św. Paweł. Tylko Bóg może dać trwałą, głęboką radość. Niech adwentowe dni pomogą nam otworzyć serca na Bożą obecność, aby przeżycie świąt napełniło nas radością i nadzieją.
Więcej…
 

7.12.2008 - Ogłoszenia, 2 Niedziela Adwentu

      Prorok z nad Jordanu – Jan Chrzciciel  zapowiada dziś nadejście mocniejszego od siebie, wzywa do prostowania pokręconych dróg naszego życia, do wyrazistej, konsekwentnej i odpowiedzialnej wiary, do zerwania ze złem i duchowego odrodzenia. Pan jest blisko! A każdy z nas znajdzie coś do wyprostowania !!!!!!!!!!!
Więcej…
 


Strona 142 z 152