payday loans
Ogłoszenia

27.04.2008 - Ogłoszenia, 6 Niedziela Wielkanocna

Dzisiejsza Ewangelia wprowadza nas w atmosferę rozstania Pana Jezusa z uczniami. Jednak Chrystus pociesza Apostołów i swoich wyznawców „Nie zostawię was sierotami” – zapowiada także zesłanie Ducha Świętego, swoje powtórne przyjście i życie wieczne dla tych, którzy Go miłują i zachowują Jego Przykazania.
Więcej…
 

20.04.2008 - Ogłoszenia, 5 Niedziela Wielkanocna

Więcej…
 

13.04.2008 - Ogłoszenia, 4 Niedziela Wielkanocna

Przez chrzest weszliśmy do bezpiecznej owczarni, którą prowadzi i opiekuje się Dobry Pasterz, Jezus Chrystus. Nawet jeśli się zgubimy, Dobry Pasterz będzie szukał nas do skutku, a kiedy znajdzie, z miłością opatrzy rany i przyprowadzi z powrotem do swojej owczarni.
Więcej…
 

6.04.2008 - Ogłoszenia, 3 Niedziela Wielkanocna

Uczniowie z Emaus rozpoznali wreszcie Zmartwychwstałego i z radością wrócili do Jerozolimy głosić prawdę o Zmartwychwstaniu. A my ! Czy nasze życie jest radosnym głoszeniem Chrystusa Zmartwychwstałego? Czy nasze czyny świadczą o Zmartwychwstaniu?
Więcej…
 

30.03.2008 - Ogłoszenia, Niedziela Miłosierdzia

Druga Niedziela Wielkanocna, to Niedziela Miłosierdzia. Jezus ukazuje się, pozwala nam dotykać swojego poranionego Ciała, przebacza niewiarę, leczy nasze rany, obejmuje miłosierdziem. Powtarzajmy za św. Faustyną: Jezu, ufam tobie.
Zamiast Nieszporów dziś o godz. 16.30 zapr. na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
Więcej…
 


Strona 137 z 140