payday loans
Ogłoszenia

04.05.2008 - Ogłoszenia, 7 Niedziela Wielkanocna

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Wniebowstąpienie jest dopełnieniem tajemnicy zmartwychwstania. Jezus powraca do Ojca. Jednocześnie zapewnia nas o swojej obecności w Kościele  i przypomina o naszym powołaniu do świętości. Wraz z bł. Karoliną Kózkówną, która ukochała modlitwę i pracę, a której relikwie od dziś przez tydzień zagoszczą w naszej wspólnocie, prośmy Boga, by umocnił nasza nadzieję i stale wskazywał nam drogę do domu Ojca.
Więcej…
 

27.04.2008 - Ogłoszenia, 6 Niedziela Wielkanocna

Dzisiejsza Ewangelia wprowadza nas w atmosferę rozstania Pana Jezusa z uczniami. Jednak Chrystus pociesza Apostołów i swoich wyznawców „Nie zostawię was sierotami” – zapowiada także zesłanie Ducha Świętego, swoje powtórne przyjście i życie wieczne dla tych, którzy Go miłują i zachowują Jego Przykazania.
Więcej…
 

20.04.2008 - Ogłoszenia, 5 Niedziela Wielkanocna

Więcej…
 

13.04.2008 - Ogłoszenia, 4 Niedziela Wielkanocna

Przez chrzest weszliśmy do bezpiecznej owczarni, którą prowadzi i opiekuje się Dobry Pasterz, Jezus Chrystus. Nawet jeśli się zgubimy, Dobry Pasterz będzie szukał nas do skutku, a kiedy znajdzie, z miłością opatrzy rany i przyprowadzi z powrotem do swojej owczarni.
Więcej…
 

6.04.2008 - Ogłoszenia, 3 Niedziela Wielkanocna

Uczniowie z Emaus rozpoznali wreszcie Zmartwychwstałego i z radością wrócili do Jerozolimy głosić prawdę o Zmartwychwstaniu. A my ! Czy nasze życie jest radosnym głoszeniem Chrystusa Zmartwychwstałego? Czy nasze czyny świadczą o Zmartwychwstaniu?
Więcej…
 


Strona 134 z 137