payday loans
Ogłoszenia

7.03.2010, Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkiego Postu

Pan Bóg jak dobry ogrodnik dał nam kolejną szansę ? Wielki Post i Misje Święte. Czas by się zmienić, poprawić, wrócić na  Boże drogi. Kto nie mógł uczestniczyć w Misjach w parafii niech stara się skorzystać z rekolekcji środowiskowych lub branżowych ? jeszcze jest trochę czasu na dobre przygotowanie, by obficie zaczerpnąć łaski Zmartwychwstałego Chrystusa.

Więcej…
 

21.02.2010, Ogłoszenia - 1 Niedziela Wielkiego Postu

Czas postu to czas wyrzeczeń i silniejszej niż zwykle modlitwy. Co za tym idzie -- również czas szczególnej walki z kuszeniem. Niech Jezus będzie naszym wzorem i źródłem siły w zmaganiu się ze słabością i grzechem. 

Więcej…
 

14.02.2010, Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła

Św. Paweł przypomina dziś o tym, że nasza ufność Bogu nie dotyczy wyłącznie doczesności. O wiele ważniejszym jest pokładać ufność w zmartwychwstaniu Chrystusa i wierzyć, że sens naszej codzienności wykracza poza tu i teraz, a droga do wieczności kryje się w prawdziwej miłości.

Podobnie jak w ubiegłą niedzielę, dziś nie ma Nieszporów ? po Mszy Św. o godz. 17.00 40-to Godzinne Nabożeństwo.

Więcej…
 

7.02.2010, Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła

Powołanie Szymona to wydarzenie niezwykłe ? zaufał Jezusowi. W tym momencie rodzi się Jego wiara i pragnienie pójścia za Jezusem, chociaż ma świadomość, że to go przerasta. Niech zaufanie Jezusowi każdemu z nas dodaje odwagi w codziennym wyborze dróg Bożych.

Podobnie jak w ubiegłą niedzielę, dziś nie ma Nieszporów ? po Mszy Św. o godz. 17.00 rozpoczynamy 40-to Godzinne Nabożeństwo.

Więcej…
 

31.01.2010, Ogłoszenia - 4 Niedziela Zwykła

Kiedy Jeremiasz przemawiał w imieniu Boga ? rodacy omal nie strącili go ze skały, podobnie i Pana Jezusa. Jakiego wyboru my dokonujemy słuchając Słowa Bożego? Czy jak dzieci przyjmujemy z miłością, czy może odrzucamy, ba jest nam niewygodne?

Dziś nie ma Nieszporów ? po Mszy Św. o godz. 17.00 rozpoczynamy  40-to Godzinne Nabożeństwo.

Więcej…
 


Strona 123 z 144