payday loans
Ogłoszenia

2.05.2010, Ogłoszenia - 5 Niedziela Wielkanocna

?Pielgrzymując ku światłu? to hasło Roku Jubileuszowego Św. Jakuba Ap. To również zachęta, byśmy wpatrując się w naszego Patrona Św. Jakuba Starszego Apostoła i podążając jego Drogami każdego dnia, na nowo odkrywali Chrystusa.
Zapraszamy WSZYSTKICH na nabożeństwo majowe dziś o 16.30 i w ciągu tygodnia o godz. 18.00.

Więcej…
 

25.04.2010, Ogłoszenia - 4 Niedziela Wielkanocna

Jezus Dobry Pasterz staje dziś przed nami ze słowami pełnymi otuchy i nadziei ?Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki...? Kończy się czas narodowej żałoby, milkną dzwony ostatnich pogrzebów, ale nie niknie wołanie Chrystusa i nie może zniknąć czas słuchania Jego głosu.
Dzisiejsza niedziela to również dzień modlitw w intencji kierowców ? módlmy się dla nich o łaskę roztropności.

Zapraszamy dziś o godz. 16.30 na kolejne Nabożeństwo ku czci Św. Jakuba Ap.  w roku Jubileuszowym.

Więcej…
 

18.04.2010, Ogłoszenia - 3 Niedziela Wielkanocna

Jezus ukazujący się po zmartwychwstaniu jest nieroapoznawalny dla uczniów, ale daje się poznać tym, którzy oczekują spotkania, którzy otwierają swoje serce!  Pomyślmy ? Jezus jest obok nas. Nie rozpoznajemy Go, gdy jesteśmy obojętni na dobro, miłość, cierpienie, nieszczęście i potrzeby drugiego człowieka.

Więcej…
 

11.04.2010, Ogłoszenia

2 Niedziela Wielkanocy,  Miłosierdzia Bożego

Jezus błogosławi wszystkich, którzy Go nie widzieli, a uwierzyli. Dotyczy to również nas, którzyśmy uwierzyli. Niech pokój przychodzący wraz z Duchem Świętym stanie się naszym udziałem, umocni w nas wiarę oraz gotowość na przyjście Pana i przygotuje każdego z nas na radosne spotkanie ze Zmartwychwstałym.

Więcej…
 

5.04.2010, Ogłoszenia - Poniedziałek Wielkanocny

W Chrystusowej Męce i Zmartwychwstaniu w całej pełni objawiła się miłość Boga do człowieka ? do każdego z nas. Przeżywając radość spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem pomyślmy, jak odpowiedzieć na tę wielką miłość, jakich dokonać zmian w życiu, by ono było radosny świadectwem naszej wiary.

Więcej…
 


Strona 121 z 143