payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 33. Niedziela Zwykła

Zbliża się nasze odkupienie. Nie przerażajmy się jednak wizją ostatecznego przyjścia naszego Zbawiciela. Powierzmy Mu nasze życie, bo tylko w Bogu możemy odnaleźć pełne szczęście. Kiedy przyjdą trudności, Bóg nie pozostawi nas samych. Niech ufna modlitwa i pełne uczestnictwo we Mszy św. pomagają nam w trwaniu przy Jezusie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 32. Niedziela Zwykła

Gromadzimy się wokół ołtarza, by oddać chwałę Bogu. W sposób szczególny spotykamy tu Pana Boga – w Jego słowie, w Komunii św. i w drugim człowieku, wyznając wraz z nim wiarę we wszechmocnego i miłosiernego Boga. Niech Boża obecność doświadczana w kościele podczas Mszy św. towarzyszy nam w codzienności. Przywołujmy w sercu imię Jezusa i dziękujmy Bogu za Jego miłość, na którą chcemy odpowiedzieć naszą miłością oraz troską o naszych braci i siostry w potrzebie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 31. Niedziela Zwykła

Jezus czeka na nas. Jednak na drodze do Pana Boga mogą pojawić się przeszkody, które wydają się czasem nie do przeskoczenia. Zacheusz, o którym słyszeliśmy w dzisiejszej Ewangelii, wykazał się wielką determinacją, żeby zobaczyć Jezusa. Niech pragnienie osobistego spotkania z Jezusem pobudza również nasze serca do działania i poszukiwania możliwości przebywania w Bożej obecności.

Więcej…
 

Protokół z posiedzenia Kapituły Funduszu Stypendialnego Św. Jakuba Apostoła

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 30. Niedziela Zwykła

Jezus podaje przykład modlitwy, która została wysłuchana: „Boże, miej litość dla mnie, grzesznika”! Przyznanie się do swojej słabości i grzechu jest trudne, ale dzięki temu możemy stanąć w prawdzie przed przebaczającym Ojcem w niebie. I właśnie taka postawa, a nie uważanie siebie za lepszego od innych przybliża nas do Boga.

Więcej…
 


Strona 11 z 137