payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Świętego Szczepana

„Bóg stał się człowiekiem, aby człowiek stał się Bogiem”. Ta wstrząsająca prawda o Bogu, który pragnie nas przebóstwić, dociera do nas szczególnie wyraźnie w Święta Bożego Narodzenia. Wpatrując się w Dziecię Jezus leżące w żłobie, zaprośmy na nowo Boga, aby On sam mógł się na nowo narodzić w naszym życiu.

Więcej…
 

Adwent i Boże Narodzenie 2022 - życzenia

Kochani w Chrystusie
Siostry i Bracia
Z okazji radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego
Życzymy
by w sercu każdego z Was zagościł prawdziwy pokój i radość bliskości Chrystusa, by w każdej rodzinie panowała miłość, zdrowie, serdeczność, wzajemny szacunek i mocna wiara oparta na Ewangelii. By w tych trudnych czasach nie zabrakło nam otwartości, gościnności i rąk gotowych do pomocy drugiemu w potrzebie. Niech opieka i wstawiennictwo św. patronów prowadzi nas do świętości. Naszymi życzeniami pragniemy objąć wszystkich mieszkańców naszej parafii a także gości oraz wyznawców innych religii i niewierzących.
Życzymy Wszystkim radości i prawdziwego pokoju, zdrowia i realizacji życiowych planów oraz prawdziwego szczęścia teraz i w wieczności.

ks. Ryszard Honkisz
ks. Mirosław Cupek
ks. Wacław Kossowski

Więcławice, Adwent i Boże Narodzenie 2022

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Adwentu

„Oto Panna pocznie i porodzi Syna i nazwie Go imieniem Emmanuel”. Obietnica, o której mówi prorok Izajasz, została zrealizowana – Bóg rzeczywiście zamieszkał między nami, a my po raz kolejny zbliżamy się do świętowania tej tajemnicy.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Adwentu

„Oto wasz Bóg… On sam przychodzi, aby was zbawić”. Słowa proroka Izajasza przynoszą pociechę w czasie przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. Potrzebujemy radości, ale potrzebujemy przede wszystkim zbawienia. Dlatego prosimy Pana Boga, aby pomógł nam przygotować nasze serca na spotkanie z Nim samym w czasie zbliżających się świąt.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Adwentu

Wsłuchując się w dzisiejszą Ewangelię, możemy doznać wstrząsu – Jan Chrzciciel zapowiada sąd i wzywa do nawrócenia. Słowo proroka jest stanowcze i wskazuje na konieczność przygotowania naszego życia na przyjście Chrystusa. Pomyślmy w tym drugim tygodniu ADWENTU, jak przemienić nasze życie, abyśmy odnowieni w naszym myśleniu i działaniu, mogli przynosić liczne owoce chrześcijańskiego życia.

Więcej…
 


Strona 2 z 179