payday loans
Ogłoszenia

Fundusz Stypendialny św. Jakuba zaprasza do składania wniosków

Zapraszamy do składania wniosków o stypendium w Funduszu Stypendialnym św. Jakuba. Formularz dostępny jest na stronie internetowej Funduszu.

plakat

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 7. Niedziela Wielkanocna

Obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jezus wstępuje do nieba, ale nas nie opuszcza. Mówi: Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata. Jezus zostawił nam nie tylko swoje zapewnienie ale także swoją obecność w Kościele, w Eucharystii, w otaczającym nas świecie, w życiu każdego z nas. Czy jestem świadomy tej obecności Jezusa?

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

„Niech się nie trwoży serce wasze” - mówi do nas Jezus. Jeżeli są w naszych sercach obawy i niepokoje, możemy oddać je Bogu. Pan Jezus nie zostawi nas samych. Kiedy na Nim oprzemy nasze życie, kiedy Mu zaufamy, poprowadzi nas najlepszą dla nas drogą do zbawienia.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Kiedy idziemy za Chrystusem nie braknie nam niczego – wyśpiewaliśmy w dzisiejszym psalmie. Przy Jezusie jesteśmy zawsze bezpieczni, jak św. Izydor Oracz – drugi patron naszej wspólnoty parafialnej. Pan przyszedł, aby dać nam życie i to życie wieczne. Witamy w naszej wspólnocie ks. Krzysztofa Sojkę, dzisiejszego kaznodzieję, który przybliżył nam postać naszego świętego patrona.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

Trwając w wielkanocnej radości, usłyszymy dziś o kolejnym spotkaniu zmartwychwstałego Chrystusa ze swoimi uczniami w drodze do Emaus. Również w naszych czasach Jezus jest przy nas obecny i mówi do nas. Dziś poprzez siostry ze Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego – zwane krótko siostrami SERCANKAMI, które witamy w naszej wspólnocie.

Więcej…
 


Strona 10 z 102