payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 30. Niedziela Zwykła

Przyszliśmy do Jezusa Chrystusa, aby razem z Nim złożyć nasze życie na ołtarzu, wierząc, że tylko moc Bożej miłości, może przemienić naszą szarą codzienność w jutrzenkę życia Wierzymy, że dzięki ingerencji Ducha Świętego, podczas tej Eucharystii sam Chrystus nakarmi nas swoim Ciałem i Krwią, ale również, że przemieni nasze zaślepione przez grzech serca, które pragną tak jak niewidomy z dzisiejszej Ewangelii doświadczyć miłości Boga.

Więcej…
 

Podziękowania za wsparcie w organizacji VIII Mistrzostw Polski w Łucznictwie FIELD WA 2021

św. Jakub Parafialny Klub Sportowy

Parafia św. Jakuba Apostoła i Parafialny Klub Sportowy JAKUB w Więcławicach bardzo dziękuje Województwu Małopolskiemu, Głównemu Patronowi „VIII Mistrzostw Polski w Łucznictwie FIELD WA 2021” oraz Starostwu Krakowskiemu za wsparcie finansowe, dzięki któremu w trudnych czasach pandemii, zawody mogły zostać zorganizowane i bezpiecznie przeprowadzone.

Partner główny

Małopolska
Powiat Krakowski Michałowice
 

Spot promocyjny Małopolski

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 29. Niedziela Zwykła

Zgromadzeni na Eucharystii jako wspólnota, jako Kościół wsłuchujemy się w głos Chrystusa, który „nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu”. Prośmy Ducha Świętego o odwagę, roztropność i umiejętność aktywnego podjęcia odpowiedzialności za dobro Kościoła.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 28. Niedziela Zwykła

Msza Święta sprawowana we wspólnocie Kościoła jest wspaniałą szkołą życia religijnego. W tej szkole sam Chrystus jest Nauczycielem, który dzięki swej miłości ofiaruje się nam każdego dnia podczas Eucharystii. Karmi nas słowem i Chlebem życia, które dają nam siłę potrzebną w pielgrzymce do domu Ojca.

Więcej…
 


Strona 10 z 172