payday loans
Ogłoszenia

Abp Marek Jędraszewski apeluje o modlitwę w łączności z papieżem Franciszkiem w południe 25 marca

W odpowiedzi na apel papieża Franciszka, abp Marek Jędraszewski prosi księży i wiernych świeckich Archidiecezji Krakowskiej o odmówienie w kościołach i domach modlitwy "Ojcze nasz" i "Anioł Pański" w środę 25 marca o godz. 12.00. Metropolita krakowski poprosił także o uruchomienie kościelnych dzwonów w tym czasie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkiego Postu

Kościół przypomina dziś postać niewidomego od urodzenia, któremu Pan Jezus otworzył oczy i modli się nad wszystkimi, aby zostali uwolnieni od zaślepiających ich złudzeń tego świata i stali się dziećmi światłości. Dla nas dzisiejsza liturgia, przeżywana w kościele czy też w innych miejscach, w tej dziwnej chwili, gdy świat na moment zatrzymał się w miejscu, jest okazją do spotkania z Chrystusem, światłością świata i postawieniem sobie pytania, jakim blaskiem bije to światło, które Chrystus rozpalił w moim sercu w dniu Chrztu Świętego.

Więcej…
 

Woda święcona

W przedsionku kościoła dostępna jest do zabrania woda święcona w butelkach.

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkiego Postu

Zostaliśmy ochrzczeni. Istnieje w nas źródło wody żywej, która obmywa, co grzeszne, i daje życie Boże. W tę trzecią niedzielę Wielkiego Postu – przygotowania paschalnego – odnawiamy przymierze zawarte z Bogiem na chrzcie świętym, aby znów na nowo otrzymać źródło wody żywej – łaskę, którą jest Chrystus w naszych sercach. Chrystus chce ugasić nasze pragnienie. Zaufajmy Bogu i prośmy o roztropne oraz rozważne przeżycie czasu doświadczenia zagrożeniem za strony choroby.

Więcej…
 

Informacje w sprawie transmisji Mszy Świętych

INFORMACJE
W SPRAWIE TRANSMISJI MSZY ŚWIĘTYCH

Więcej…
 


Strona 10 z 142