payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 8. Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

„Gdy przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy” - powiedział Jezus do uczniów, zapowiadając zesłanie Ducha Świętego. Zgromadzeni na Eucharystii zawsze dostępujemy tego szczególnego działania Ducha, którego owocami są: „miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie”. Radujmy się w tymże Duchu i prośmy by doprowadził nas do prawdy o samych sobie i do spotkania z Chrystusem.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 7. Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

„Jezus wzięty do nieba, przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba” - to zapewnienie z dzisiejszej liturgii. My zjednoczeni w Eucharystii, patrzymy na Jezusa, który obecny w Kościele, karmi nas Chlebem na życie wieczne – by nas przygotować na przyjęcie Darów Ducha Świętego. Wraz z Maryją, Matką Jezusa i Apostołami trwajmy na modlitwie oczekując naszego Pana.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Wielkanocna

„W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat, abyśmy życie mieli dzięki Niemu” - miłość, którą Bóg nas obdarzył, nie ma sobie równych. Starajmy się tej miłości Boga uczyć od świętych naszych patronów. Dziś wpatrujemy się w postać św. Izydora Oracza, drugiego patrona naszej wspólnoty.

Więcej…
 

Projekty "Wróć z POWERem!" i "Nowy Start w Małopolsce"

Jeśli niedawno wróciłeś z zagranicy i nie masz pomysłu co dalej – zgłoś się do nas

Oferujemy bezpłatne usługi:

  • Doradcy zawodowego, który pomoże Ci poznać swoje mocne strony i pomoże zaplanować najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju oraz wskaże kierunki, w których warto się rozwijać aby móc kontynuować pracę zawodową, z nim stworzysz swój Bilans na start w Małopolsce
  • Konsultanta, który pomoże znaleźć środki finansowe na interesujące cię szkolenia, kursy, a także dotacje lub niskooprocentowane pożyczki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.
Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

Gromadzimy się na Świętej uczcie, by Świętować dzień Pański. Usłyszeliśmy w liturgii słowa, że „Bóg jest większy niż nasze serca i zna wszystko”. Niech ta świadomość pomaga nam coraz bardziej otwierać się na działanie łaski Bożej w naszych sercach. Cieszymy się dziś z nowych członków w pełni przeżywających udział we Mszy św. i przyjmujących Komunię Świętą. Módlmy się dla nich o łaskę wytrwania i częstego przystępowania do Eucharystii.

Więcej…
 


Strona 10 z 166