payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 22. Niedziela Zwykła

Dla nas, chrześcijan, ważne jest, aby życie oparte było na prawdzie. Tego uczy nas Jezus. Nie może być rozdźwięku między tym, co wyznajemy, a tym, jak postępujemy. Naszą drogą jest miłość potwierdzona czynem. Niech udział we Mszy św. umocni nas w czynieniu dobra.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 21. Niedziela Zwykła - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Obchodzimy dziś uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Maryja niezmiennie wskazuje na Jezusa: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Zaprośmy ją do naszej codzienności, w której wśród wielu problemów i licznych spraw zdarza nam się zapominać o tym, co najważniejsze. Ona pomoże zachować właściwy kierunek w naszym życiu, pokazując nam Boga.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 20. Niedziela Zwykła

Po raz kolejny słyszymy dziś wołanie Jezusa, który mówi o sobie, „Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”. Pomyślmy, czy rzeczywiście chcemy żyć na wieki z Chrystusem?

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 19. Niedziela Zwykła

Nieważne, kim jesteśmy, jaką mamy rodzinę i ile zarabiamy - mamy żyć miłością w swej codzienności. To jest wyraz naszej wiary. Bądźmy dla siebie nawzajem dobrzy, miłosierni i przebaczający. Taki jest Bóg, w którego wiarę wyznajemy. Być naśladowcą Boga, postępować drogą miłości - do tego wzywa nas dzisiaj Liturgia Słowa.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 18. Niedziela Zwykła

„Ja jestem chlebem życia” - Tak jak powszedni chleb zaspokaja nasz codzienny głód, tak tylko Bóg jest w stanie wypełnić nasze pragnienia i dać nam życie, które nie kończy się tu, na ziemi. Nie marnujmy żadnej okazji do zjednoczenia z Chrystusem w Eucharystii.

Więcej…
 


Strona 9 z 117