payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

„Dzieci, macie coś do jedzenia?” - pyta zmartwychwstały Chrystus nad Jeziorem Galilejskim. Czuły sposób, w jaki Pan zwraca się do uczniów, jest wstępem do obfitego połowu ryb. W ewangelicznej scenie ujawniają się Boża hojność, a także wezwanie do wiary i misji, na którą trzeba nam odpowiedzieć zażyłością z Chrystusem i gotowością wprowadzania Jego słów w życie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkanocna

„Pan mój i Bóg mój!” - wyznajemy wraz z apostołem Tomaszem, stając przed Zmartwychwstałym Chrystusem, który z wyrozumiałością przygarnia każdego z nas, mimo braków naszej wiary. Z ufnością przystępujmy do Niego w dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia, nie przestając, w tych trudnych czasach, powtarzać z całym światem: „Jezu ufam Tobie”

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Poniedziałek Wielkanocny

Niech wielkanocne wezwanie do radości otworzy nasze serca na obecność Zmartwychwstałego Chrystusa, który przychodzi aby nas zbawić.

Więcej…
 

Życzenia Wielkanocne 2022

Chrystus Zmarwychwstały

Ukochani w Chrystusie
Siostry i Bracia !!!

Zmartwychwstały Pan przynosi nam dar pokoju, niech ten dar, w tak trudnym czasie, będzie udziałem waszych serc.

Niech dar pokoju, będzie wyrazem Waszej miłości do Boga i drugiego człowieka.

Niech Wasza modlitwa i zjednoczenie z Chrystusem w Eucharystii, będzie sprzeciwem wobec zła i szatana, który pragnie zawładnąć sercem współczesnego człowieka.

Niech zjednoczenie z Chrystusem i Jego Matką, będzie źródłem prawdziwej, wielkanocnej nadziei, zdrowia i potrzebnych łask.

Z darem modlitwy i wielkanocnej radości

ks. Ryszard Honkisz – proboszcz
ks. Mirosław Cupek – wikariusz
ks. Wacław Kossowski - gość

 

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia 2022

Więcej…
 


Strona 9 z 179