payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Zwykła

„Na Twoje słowo zarzucę sieci” - odpowiada Piotr na prośbę Jezusa w dzisiejszej Ewangelii. Posłuszeństwo słowu Chrystusa i gotowość, by je wprowadzić w życie, to podstawowe zadanie chrześcijanina. By jednak to mogło nastąpić, trzeba najpierw wsłuchać się w słowo Boże, a następnie żyć nim przez cały tydzień. Prośmy Chrystusa o dary potrzebne do zrozumienia i realizacji Jego wskazań.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Zwykła

Dzisiejsza Ewangelia przywołuje początek publicznej działalności Jezusa i wspomina o niezrozumieniu Go przez mieszkańców rodzinnego miasta. To niebezpieczeństwo – odrzucenia słowa Bożego dostrzegamy dziś, w dobie pandemii, którą laickie i liberalne środowiska wykorzystują do walki z wiarą i Kościołem. Nie dajmy się zwieść – tylko słowa Chrystusa oświecają drogi naszej codzienności i niosą pociechę oraz nadzieję dla naszego życia.

Więcej…
 

Zmarł Andrzej Cupek

W dniu 23 stycznia 2022 zmarł

Ś. P.
Andrzej Cupek

tato ks. Mirosława, wikarego.

Pogrzeb śp. Andrzeja w środę o godz. 14.00 w Ponikwi k/Wadowic. Wyjazd autokarem od kościoła w Więcławicach o godz. 11.00. Zgłoszenia na wyjazd w kancelarii lub u ks. Proboszcza.

 

Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego

Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Zwykła

W Kościele obchodzimy dziś Niedzielę Słowa Bożego, którą papież Franciszek ustanowił przed trzema laty. Wierzymy, że także dziś Chrystus jest obecny w swoim Słowie i chlebie eucharystycznym, a na naszych oczach wypełniają się Boże obietnice. Prośmy Chrystusa o łaskę głębokiej wiary i umiejętność wsłuchiwania się w Jego głos.

Więcej…
 


Strona 9 z 175