payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 12. Niedziela Zwykła

„Nie bójcie się” – mówi do nas dziś Pan Jezus i zapewnia, że dla Boga każdy z nas jest ważny. Że nikogo nie pozwoli skrzywdzić, bo Bóg pragnie naszego zbawienia. Prośmy Jezusa o odwagę do dawania czytelnego świadectwa naszej wiary, nadziei i miłości do Boga.

Więcej…
 

Fundusz Stypendialny św. Jakuba - przedłużony czas składania wniosków

Informujemy, że czas składania wniosków o stypendium w Funduszu Stypendialnym św. Jakuba został przedłużony do 30 czerwca br. i zapraszamy na fundusz.swjakub.pl.

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 11. Niedziela Zwykła

„Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” – mówi dziś Jezus. Dobro, które jest naszym udziałem, przekazywane dalej rośnie, ubogaca zarówno innych jaki nas samych. To jest wezwanie i zobowiązanie Jezusa do dzielenia się z innymi tym, co otrzymaliśmy: dobrami materialnymi, ale i miłością, radością, życzliwością oraz wiarą w kochającego nas Boga.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 10. Niedziela Wielkanocna, Najświętszej Trójcy

W imię Najświętszej Trójcy zostaliśmy ochrzczeni i w to imię czynimy znak krzyża. Najświętsza Trójca jest obecna w naszym chrześcijańskim życiu – czy o tym pamiętamy? - To Bóg Miłości i Jedności.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 8. Niedziela Wielkanocna, Zesłanie Ducha Św.

„Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam. Weźmijcie Ducha Świętego!” - mówi dziś do nas Pan Jezus. Przyjęcie Ducha Świętego to decyzja. Duch Święty ma moc otworzenia drzwi do naszych serc, uzdrowienia naszych lęków i przepełnienia nas radością z bliskiej obecności Boga, którą będziemy chcieli się dzielić z innymi.

Więcej…
 


Strona 9 z 102