payday loans
Ogłoszenia

Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Michałowice, na temat prac związanych z przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Michałowice na lata 2021-2030

Szanowni Mieszkańcy Gminy Michałowice,

Rozpoczęły się prace nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Michałowice. To ważny dokument, który pozwoli określić kierunki rozwoju Gminy w latach 2021-2030, dlatego zależy nam, aby każdy mieszkaniec mógł się wypowiedzieć na temat swoich oczekiwań i przedstawić swoje propozycje.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

Zgromadziliśmy się, by święcić radosną Paschę niedzielną. Pośród nas obecny jest Chrystus, który przyrzekł swoją obecność tam, „gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w Jego imię”. Pamiętajmy o tym zapewnieniu i nie ustawajmy w wielbieniu Boga i głoszeniu Jego Ewangelii.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 22. Niedziela Zwykła

Zgromadziliśmy się, aby sławić zwycięstwo Chrystusa, aby uczestniczyć w Jego krzyżu, przez który przychodzi życie i zbawienie. Dla chrześcijanina nie ma innej drogi, jak iść za Chrystusem, który nas zbawił przez swe uniżenie, śmierć i zmartwychwstanie. Nasz powrót do kościoła i nasza obecność na tej Eucharystii jest świadectwem, że idziemy za Nim i chcemy uczestniczyć w Jego zwycięstwie, że idziemy właściwą drogą.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 21. Niedziela Zwykła

Chrystus jest pełnią bożego objawienia, to On posiada klucze, które otwierają przed nami tajemnice życia, przebaczenia i zbawienia. Włączeni do Kościoła przez wiarę i chrzest mamy dostęp do Chrystusa i Bożych tajemnic. Niech nasz czynny udział w Eucharystii otwiera przed nami ogrom bogactw, mądrości i wiedzy jakimi pragnie podzielić się z nami Bóg, oraz darów ziemi za które dziś pragniemy wspólnie dziękować i prosić, by nikt na świecie nie cierpiał z głodu i pragnienia.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 20. Niedziela Zwykła

Należymy do Kościoła – powszechnej rodziny zbawionych. Kościół najpełniej objawia się, gdy zgromadzeni na Eucharystii jednym sercem wyznają wiarę i uwielbiają Boga. Nasze dzisiejsze zgromadzenie wokół Chrystusa niech uświadomi każdemu z nas łączność z wielką rzeszą ludzi na całej ziemi, którzy jak my składają dziś ofiarę i chwalą Boga. Jesteśmy małą cząstką wielkiej Rodziny Kościoła, wielkiej Rodziny Boga.

Więcej…
 


Strona 8 z 152