payday loans
Ogłoszenia

Życzenia Wielkanocne 2021

Chrystus Zmarwychwstały

Ukochani w Chrystusie Panu!

Święta Wielkanocne, to czas wyjątkowej radości. Zmartwychwstały Chrystus przychodzi do nas ze słowami Pokój Wam!

Niech ten pokój Chrystusowy wraz z darem miłości zagości w Waszych sercach. Neech prawdziwa radość i nadzieja na lepsze jutro, wraz z darem wzajemnej serdeczności i dobroci będzie w każdym domu.

Niech uśmiech towarzyszy wszelkim domowym i sąsiedzkim relacjom.

Niech ten trudny czas pandemii pobudza każdego do wielkiego wysiłku i pracy, aby dobro zwyciężało każdy przejaw zła i słabości.

Niech każdy usłszy głos Zmartychwstałego Chrystsa, który do Nas zwraca się po imieniu i pozwoli się prowadzić przez mroki codzienności, aby inni w nas dostrzegli Jego uczniów.

Życzą:
ks Ryszard Honkisz
ks. Mirosław Cupek
ks. Wacław Kossowski

 

Komunikat Wójta Gminy Michałowice w sprawie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Wójt Gminy Michałowice - Gminny Komisarz Spisowy przypomina, iż 1 kwietnia rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis Powszechny to jedyne badanie, które w sposób kompleksowy zbiera informacje o rodzinach, migracjach, niepełnosprawności, wykształceniu czy warunkach mieszkaniowych. Wszystkie informacje przekazane podczas spisu objęte są tajemnicą statystyczną. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Główną i obowiązkową metodą spisu jest samospis internetowy. Umożliwia to wygodne i bezpieczne spisanie się w domu.

Więcej…
 

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia 2021 r.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Wielkiego Postu - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Jezus Chrystus wjechał do Jerozolimy tylko po to, aby dokonać paschalnego misterium. Tylko w Nim jest nasze życie i zmartwychwstanie. Tylko ten dostąpi zbawienia, kto pójdzie za Nim i zaufa Mu bezgranicznie, bo On jest prawdziwym Królem i Mesjaszem.

Więcej…
 

Przystąp do dzieła duchowej adopcji online

Ze względu na utrzymującą się pandemię, istnieje możliwość podjęcia duchowej adopcji również w domach. Jeśli do dzieła pragnie przystąpić więcej domowników, obrzęd ten mogą przeprowadzić rodzice, czy też jeden z dorosłych członków rodziny. Osoby, które zdecydują się na taką formę proszone są o wypełnienie następującego formularza (LINK DO FORMULARZA) podając: imię osoby podejmującej Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i miejsce zamieszkania.

Informację o przystąpieniu do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego można również dostarczyć drogą mailową na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 


Strona 8 z 162