payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Zwykła

Jezus Chrystus został posłany, aby nieść dobrą nowinę ubogim, a uciśnionych odsyłać wolnymi. Także i siebie możemy odnaleźć w tych słowach. Czasem nie radzimy sobie z tym, co przynosi nam codzienność i zdarza się, że czujemy się przytłoczeni różnymi trudnościami. Teraz jest właściwy moment, aby przyjąć dające nadzieję i umocnienie słowa Jezusa. Teraz jest najlepszy czas, żeby stojąc przed ołtarzem, z wiarą i ufnością powierzyć się Bożej łasce.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Zwykła

Podczas wesela w Kanie Galilejskiej Maryja przyszła z pomocą nowożeńcom - zachęca, żeby zwrócić się do Jezusa: Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie.” Maryja jak troskliwa Matka towarzyszy również nam, zarówno w radosnych, jak i trudnych doświadczeniach, wskazując na Jezusa. Możemy o wszystkim powiedzieć Jezusowi i z wiarą prosić Go o pomoc w każdej sytuacji.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Chrztu Pańskiego

Obchodzimy dziś święto Chrztu Pańskiego, które jest okazją do wspomnienia naszego własnego chrztu. Otrzymaliśmy wtedy Ducha Świętego i staliśmy się umiłowanymi dziećmi Bożymi. Bóg pragnie dla nas zbawienia, a nasza codzienność pełna jest znaków Jego obecności. Umiejmy codziennie dziękować za chrzest święty i Bożą miłość w życiu każdego z nas.

Więcej…
 

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

OJCZYZNA JEZUSA

SAMOLOT Z KRAKOWA

ZIEMIA ŚWIĘTA
Nazaret, Betlejem, G. Tabor, Tabgha, Kana

01-08 II 2019 (małe grupy)

  • opieka księdza duszpasterza
  • noclegi w hotelu **** w Jerozolimie
  • smaczna kuchnia - szwedzki stół
  • 2000 PLN + 500 USD
ZGŁOSZENIA:
Ks. Ryszard Honkisz t. 601 420 038
Biuro: 12/429 25 98, 12/421 92 66, kom: 509 610 909

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Bożego Narodzenia - Uroczystość Objawienia Pańskiego

Obchodzimy dziś uroczystość Objawienia Pańskiego. Słyszeliśmy o mędrcach, którzy przebyli daleką podróż, żeby pokłonić się Nowonarodzonemu. Bóg objawił się całemu światu, również i nam. Każdy z nas musi przejść długą i trudną drogę, zanim odkryje, jak bardzo potrzebuje Boga.

Więcej…
 


Strona 8 z 122