payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Spotykamy się w radosnym czasie wielkanocnym, by świętować pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. On, jako Dobry Pasterz, gromadzi nas tutaj razem i zaprasza, byśmy za Nim wyruszyli w drogę: ze śmierci do życia. Prośmy dziś o odwagę kroczenia za Dobrym Pasterzem.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

Jak uczniowie idący do Emaus, nie zawsze rozpoznajemy Jezusa na drogach naszego życia. Kiedy jednak widzimy Go łamiącego chleb, nasze oczy zaczynają widzieć. Niech w tych trudnych czasach pandemii udział w Eucharystii, będzie dla nas okazją do szczególnego spotkania z Jezusem, który jest Zmartwychwstaniem i Życiem.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Miłosierdzia

Miłość Boża ofiaruje wszystko, co ma, nie zostawia sobie niczego. Bóg tak umiłował świat, że dał na swojego Syna Jednorodzonego, aby stał się ofiarą przebłagalną za nasze grzechy – nie tylko nasze, ale i całego świata. Ta miłość przewyższa każdą ludzką miłość. Dzisiejsza niedziela Miłosierdzia, dla każdego z nas jest wezwaniem – jak odpowiadamy na miłość Bożą nasza miłością?.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - Poniedziałek Wielkanocny

Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim i weselmy”. Mimo trudności związanych z pandemią, staramy się pełni radości i wesela stanąć wokół ołtarza, by świętować w liturgii chwalebne zmartwychwstanie Chrystusa. Przez sprawowane misteria w sposób rzeczywisty stajemy się jego uczestnikami i głosicielami Jego zmartwychwstania – pomyślmy dziś, jak to świadectwo wygląda w naszym codziennym życiu?

Więcej…
 

Życzenia Wielkanocne 2021 - Kapituła Bractwa św. Jakuba

„Jest jedno takie miejsce w dziejach ludzkości, jeden taki dzień, z którego widać dzieje człowieka, sens istnienia człowieka na ziemi od początku do końca. To jest dzień Zmartwychwstania Chrystusa. Ten dzień mamy wypisany w sercach i w duszach naszych, wypisany w historii (...)”.

Kard. Karol Wojtyła;
Katedra na Wawelu, 22 kwietnia 1973 r.

Drogie Siostry, Drodzy Bracia, Drodzy Członkowie Bractwa św. Jakuba w Więcławicach Starych

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy życzyć, aby dzień Zmartwychwstania Pańskiego przyniósł zadumę nad sensem naszego życia!
Niech Zmartwychwstały Pan napełnia Wasze domy pokojem i pełnią zdrowia.
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Radosnego Alleluja!

Życzy: Kapituła Bractwa św. Jakuba w Więcławicach Starych

Więcławice Stare, Wielkanoc A.D. 2021

(Wersja graficzna dostępna po przejściu do artykułu)

Więcej…
 


Strona 7 z 162