payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 10. Niedziela Wielkanocna, Najświętszej Trójcy

W imię Najświętszej Trójcy zostaliśmy ochrzczeni i w to imię czynimy znak krzyża. Najświętsza Trójca jest obecna w naszym chrześcijańskim życiu – czy o tym pamiętamy? - To Bóg Miłości i Jedności.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 8. Niedziela Wielkanocna, Zesłanie Ducha Św.

„Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam. Weźmijcie Ducha Świętego!” - mówi dziś do nas Pan Jezus. Przyjęcie Ducha Świętego to decyzja. Duch Święty ma moc otworzenia drzwi do naszych serc, uzdrowienia naszych lęków i przepełnienia nas radością z bliskiej obecności Boga, którą będziemy chcieli się dzielić z innymi.

Więcej…
 

Fundusz Stypendialny św. Jakuba zaprasza do składania wniosków

Zapraszamy do składania wniosków o stypendium w Funduszu Stypendialnym św. Jakuba. Formularz dostępny jest na stronie internetowej Funduszu.

plakat

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 7. Niedziela Wielkanocna

Obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jezus wstępuje do nieba, ale nas nie opuszcza. Mówi: Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do skończenia świata. Jezus zostawił nam nie tylko swoje zapewnienie ale także swoją obecność w Kościele, w Eucharystii, w otaczającym nas świecie, w życiu każdego z nas. Czy jestem świadomy tej obecności Jezusa?

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 5. Niedziela Wielkanocna

„Niech się nie trwoży serce wasze” - mówi do nas Jezus. Jeżeli są w naszych sercach obawy i niepokoje, możemy oddać je Bogu. Pan Jezus nie zostawi nas samych. Kiedy na Nim oprzemy nasze życie, kiedy Mu zaufamy, poprowadzi nas najlepszą dla nas drogą do zbawienia.

Więcej…
 


Strona 7 z 99