payday loans
Ogłoszenia

Apel Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek po pożarze obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos

Wiadomości i obrazy pożaru obozu i koczowiska i dramatyczny los kilkunastu tysięcy uchodźców na wyspie Lesbos wywołują przerażenie i wzbudzają niezwykle dramatyczne apele o solidarność z ofiarami. Dotychczasowy głos wielu osób o uwolnienie uchodźców z obozu i przyjęcie w krajach europejskich nie spotkał się ani ze zrozumieniem ani tym bardziej z odpowiedzią godną człowieka i ucznia Chrystusa. Tragedia pożaru nie pozwala dalej pozostać biernym.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela Zwykła

Zostaliśmy zaproszeni do winnicy Bożej – Kościoła. Każdy czas i każda praca mają nas zbliżać do Chrystusa. Dzisiaj Bóg nas wzywa, byśmy przemyśleli swoją obecność w Kościele, swoje życie religijne, zawodowe i społeczne. Eucharystia, w której uczestniczymy, to także zadanie, by przez nią uświęcać siebie i świat.

Więcej…
 

VII Mistrzostwa Polski Field 2020

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Przychodzimy do Boga, aby wychwalać Go, dziękować Mu i prosić o przebaczenie. Bóg hojnie nas obdarza przebaczeniem, gdyż posłał swego Syna, aby zmazał dług naszych win. Chrześcijańskie powołanie i nasza obecność na tej Mszy św. wzywa nas do przebaczania naszym bliźnim. Pomyślmy dziś, czy umiemy przebaczać i czy stajemy przed ołtarzem pojednani z bliźnimi?

Więcej…
 

Jak unikać pułapek przy doborze instalacji fotowoltaicznej, oraz jak pozyskać dofinansowanie

O tym, że da się drastycznie obniżyć rachunki za prąd wie już każdy. Doskonałym rozwiązaniem jest instalacja paneli fotowoltaicznych. Problem jedynie w tym, że firm oferujących tego typu usługi jest dużo, a część z nich niestety nie jest profesjonalna. Dlatego warto dowiedzieć się jak uniknąć pułapek przy doborze instalacji fotowoltaicznej i gdzie szukać pieniędzy na sfinalizowanie swoich planów.

Więcej…
 


Strona 7 z 152