payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 19. Niedziela Zwykła

„Jam jest chleb życia” - mówi o sobie Chrystus już od dwóch tysięcy lat, gromadząc nas na Eucharystii. Przychodzimy do Niego, aby życie mieć w obfitości. Czy w pełni potrafimy korzystać z tego daru?

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 18. Niedziela Zwykła

Zajęci pracą nad codziennymi potrzebami słyszymy dziś słowa Pana Jezusa „Ja jestem chlebem życia”. Jezus określa się jako chleb życia. Tak jak powszedni chleb zaspokaja nasz codzienny głód, tak tylko Bóg jest w stanie wypełnić nasze pragnienia i dać nam życie, które nie kończy się tu, na ziemi. Otwórzmy przed Chrystusem nasze serca.

Więcej…
 

Półkolonia w szkole w Więcławicach Starych

Stowarzyszenie Pozytywnej Aktywności zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na półkolonię organizowaną w Szkole w Więcławicach Starych od 9.08.2021 do 20.08.2021. W programie wycieczki i wiele ciekawych atrakcji. Więcej informacji na plakacie.

 

Obchody Jubileuszowe Światowych Dni Młodzieży

Święty Jan Paweł II Wielki, mówiąc o potrzebie wspólnotowego celebrowania wiary w ramach Światowych Dni Młodzieży, tak uzasadniał swoją decyzję o zapoczątkowaniu tych ogólnoświatowych spotkań: „Wszyscy młodzi muszą czuć, że Kościół im towarzyszy; niech zatem cały Kościół, w jedności z Następcą Piotra, czuje się wciąż bardziej zaangażowany, na poziomie ogólnoświatowym, na rzecz młodzieży, jej trosk i zmartwień, jej otwartości i nadziei, aby odpowiedzieć na jej oczekiwania, ogłaszając pewność, którą jest Chrystus, Prawdę, którą jest Chrystus, miłość, którą jest Chrystus” (Przemówienie do Kolegium kardynalskiego oraz Kurii Rzymskiej z okazji życzeń Bożonarodzeniowych, Watykan, 1985 r.).

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 17. Niedziela Zwykła

Pan Jezus gromadzi nas na świętej wieczerzy i chce nas karmić chlebem na życie wiecznie. Dziś staje przed nami Jego Apostoł św. Jakub, który dla prawdy o Eucharystii oddał swoje życie. Prośmy go o pomoc i wsparcie, w czytelnym świadectwie wiary podczas naszej pielgrzymki do Ojca.

Więcej…
 


Strona 7 z 166