payday loans
Ogłoszenia

Protokół z posiedzenia Kapituły Funduszu Stypendialnego św. Jakuba

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 23. Niedziela Zwykła

„Odwagi! Nie bójcie się!”- usłyszymy w dzisiejszych czytaniach. Jezus głosił naukę o Bożej miłości i uzdrawiał ludzi z wszelkich chorób. On leczy również nasze zalęknione serca. Czasem łatwiej poddawać się obawom i narzekaniu, zamiast podjąć wysiłek zaufania Bogu i dostrzeżenia Jego dobroci, a przecież lęk ogranicza naszą wolność. Chwalmy Boga i powierzajmy Mu nasze troski.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 22. Niedziela Zwykła

Dla nas, chrześcijan, ważne jest, aby życie oparte było na prawdzie. Tego uczy nas Jezus. Nie może być rozdźwięku między tym, co wyznajemy, a tym, jak postępujemy. Naszą drogą jest miłość potwierdzona czynem. Niech udział we Mszy św. umocni nas w czynieniu dobra.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 21. Niedziela Zwykła - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Obchodzimy dziś uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Maryja niezmiennie wskazuje na Jezusa: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Zaprośmy ją do naszej codzienności, w której wśród wielu problemów i licznych spraw zdarza nam się zapominać o tym, co najważniejsze. Ona pomoże zachować właściwy kierunek w naszym życiu, pokazując nam Boga.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 20. Niedziela Zwykła

Po raz kolejny słyszymy dziś wołanie Jezusa, który mówi o sobie, „Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki”. Pomyślmy, czy rzeczywiście chcemy żyć na wieki z Chrystusem?

Więcej…
 


Strona 6 z 115