payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 14. Niedziela Zwykła

Czy można bać się Boga, który do nas mówi; „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”? Bóg kocha każdego z nas. Idąc za Jezusem uczymy się jak z prostotą serca widzieć dobroć Boga pomimo zła, którego doświadczamy.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 13. Niedziela Zwykła

W dzisiejszych czytaniach wciąż przewija się temat przyjmowania. Bóg, którego przyjmujemy do naszych serc w czasie tej Mszy św. uczy nas przyjmować w naszych bliźnich Jego samego. Pomyślmy jak to wygląda w praktyce naszej codzienności.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 12. Niedziela Zwykła

„Nie bójcie się” – mówi do nas dziś Pan Jezus i zapewnia, że dla Boga każdy z nas jest ważny. Że nikogo nie pozwoli skrzywdzić, bo Bóg pragnie naszego zbawienia. Prośmy Jezusa o odwagę do dawania czytelnego świadectwa naszej wiary, nadziei i miłości do Boga.

Więcej…
 

Fundusz Stypendialny św. Jakuba - przedłużony czas składania wniosków

Informujemy, że czas składania wniosków o stypendium w Funduszu Stypendialnym św. Jakuba został przedłużony do 30 czerwca br. i zapraszamy na fundusz.swjakub.pl.

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 11. Niedziela Zwykła

„Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” – mówi dziś Jezus. Dobro, które jest naszym udziałem, przekazywane dalej rośnie, ubogaca zarówno innych jaki nas samych. To jest wezwanie i zobowiązanie Jezusa do dzielenia się z innymi tym, co otrzymaliśmy: dobrami materialnymi, ale i miłością, radością, życzliwością oraz wiarą w kochającego nas Boga.

Więcej…
 


Strona 6 z 99