payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 26. Niedziela Zwykła

Bóg nas stworzył i kocha każdego z nas jako swoje dzieci. I to jest prawda. Prawdą jest również to, że stajemy przed ołtarzem i oddajemy Bogu chwałę jako ludzie grzeszni. Droga do szczęścia wiecznego, a także szczęścia tu, na ziemi, wiedzie przez uznanie Bożej miłości i dobroci oraz swojej słabości i grzechu. Niech udział w Mszy św. uzdalnia nas do życia w prawdzie.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela Zwykła

Uczniowie posprzeczali się, kto z nich jest największy. A Jezus im powiedział: „ Jeśli ktoś chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich.” Nie pieniądze, nie władza, nie zajmowana pozycja w społeczeństwie czyni człowieka wielkim, lecz postawa służby względem drugiego człowieka w prostocie serca.

Więcej…
 

VI Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba - wyniki biegów dzieci

Organizator rywalizacji biegowych dla dzieci: Stowarzyszenie „Pełna Chata”.

Mimo deszczowej aury w zawodach wzięło udział 53 dziewcząt i chłopców.

 

Wyniki:

Więcej…
 

VI Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba - wyniki

Dnia 15 IX 2018 r. (sobota) odbył się VI Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba. Wzięła w nim udział rekordowa liczba uczestników.

 

Zarejestrowano; 245 zawodników biegów głównych

- 136 na dystansie 12,5 km
- 109 na dystansie 7,5 km.
- W biegu wzięło także udział 80 zawodników Międzyszkolnego Biegu Sztafetowego o Puchar Dyrektora ZS w Więcławicach na dystansie 7,5 km.

 

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. Niedziela Zwykła

Jezus zadaje dziś pytanie, które jest skierowane do każdego z nas: „Za kogo Mnie uważacie?”. Może odpowiedź wydaje się oczywista, bo przecież Jezus to Zbawiciel, Mesjasz, Bóg. Czy jednak nasze serce przyjmuje tę prawdę? Kim tak naprawdę jest dla nas Jezus?czy jest dla nas kimś ważnym? Zobaczymy, na ile jest obecny w naszej codzienności, jak często zwracamy się do Niego? Możemy powiedzieć, że wierzymy, ale to nasze czyny pokazują, jaka jest nasza wiara.

Więcej…
 


Strona 5 z 115