payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczęliśmy dziś Rekolekcje Wielkopostne – czas szczególnej łaski i działania Ducha Świętego. Nie zmarnujmy tego czasu, tak zaplanujmy swoje zajęcia by w pełni w tych rekolekcjach uczestniczyć. Witamy w naszej wspólnocie O. Rafała, który będzie naszym przewodnikiem po rekolekcyjnych ścieżkach na spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 1. Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczynając Wielki Post, jak Chrystus udajemy się na pustynię. Towarzysza nam wymowne słowa: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Kościół dopomaga nam w przeżywaniu tego czasu przez sakramenty, czytania, pieśni, nabożeństwa. Każdy z nas potrzebuje nawrócenia. I to od nas zależy, na ile zbliżymy się do Boga. Nie zmarnujmy tego czasu, zwłaszcza Rekolekcji Wielkopostnych, które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę (25 lutego). Rekolekcje poprowadzi O. Rafał z Zakonu Braci Bosych NMP z Góry Karmel zwanych Karmelitami Bosymi.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 6. Niedziela Zwykła

Obchodzimy dziś Światowy Dzień Chorego. Warto tego dnia pomodlić się za chorych, którzy są wokół nas i okazać im zwykłą ludzką życzliwość. Któż z nas nie boryka się z jakąś chorobą ciała albo z cierpieniem psychiki lub duszy? I my możemy z wiarą zwrócić się do Jezusa - „Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić” - Jezus ma moc, aby nas uzdrowić.

Więcej…
 

Warsztaty Zdrowia dla Kobiet

 

Podziękowanie za udział w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego

 


Strona 4 z 106