payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 31. Niedziela Zwykła

Zgromadzeni na niedzielnej Eucharystii, pragniemy otworzyć się pełniej na działanie Chrystusowej miłości, która objawia się w jego słowie i Jego pokarmie. Tutaj, na Mszy świętej, lekcji miłości, Jezus uczy nas największego i pierwszego przykazania - miłości Boga i bliźniego.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 30. Niedziela Zwykła

Przyszliśmy do Jezusa Chrystusa, aby razem z Nim złożyć nasze życie na ołtarzu, wierząc, że tylko moc Bożej miłości, może przemienić naszą szarą codzienność w jutrzenkę życia Wierzymy, że dzięki ingerencji Ducha Świętego, podczas tej Eucharystii sam Chrystus nakarmi nas swoim Ciałem i Krwią, ale również, że przemieni nasze zaślepione przez grzech serca, które pragną tak jak niewidomy z dzisiejszej Ewangelii doświadczyć miłości Boga.

Więcej…
 

Podziękowania za wsparcie w organizacji VIII Mistrzostw Polski w Łucznictwie FIELD WA 2021

św. Jakub Parafialny Klub Sportowy

Parafia św. Jakuba Apostoła i Parafialny Klub Sportowy JAKUB w Więcławicach bardzo dziękuje Województwu Małopolskiemu, Głównemu Patronowi „VIII Mistrzostw Polski w Łucznictwie FIELD WA 2021” oraz Starostwu Krakowskiemu za wsparcie finansowe, dzięki któremu w trudnych czasach pandemii, zawody mogły zostać zorganizowane i bezpiecznie przeprowadzone.

Partner główny

Małopolska
Powiat Krakowski Michałowice
 

Spot promocyjny Małopolski

 

Ogłoszenia duszpasterskie - 29. Niedziela Zwykła

Zgromadzeni na Eucharystii jako wspólnota, jako Kościół wsłuchujemy się w głos Chrystusa, który „nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu”. Prośmy Ducha Świętego o odwagę, roztropność i umiejętność aktywnego podjęcia odpowiedzialności za dobro Kościoła.

Więcej…
 


Strona 4 z 167