payday loans
Ogłoszenia

19.10.2014, Ogłoszenia - 29 NZ

Pan Jezus przejrzał przewrotność faryzeuszów. Warto pozwolić Panu, aby przejrzał naszą przewrotność, zdemaskował obłudę i udawanie. Człowiek ma sporą zdolność do oszukiwania siebie samego, do odgrywania teatrzyku – także religijnego. Nawrócenie, to pozwolenie Panu Bogu, aby nas przejrzał na wylot i kierował naszym życiem.

Więcej…
 

Serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji pierwszej rocznicy ustanowienia Diecezjalnego Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Więcławicach i odsłonięcie figury św. Apostoła

19 października o godz. 12.15

Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Bp. Kazimierz Górny

 

W imieniu wspólnoty parafialnej i Bractwa Św. Jakuba Apostoła

ks. Ryszard Honkisz

proboszcz

 

Program:

  • Odsłonięcie figury św. Jakuba przed kościołem
  • Uroczysta Msza św.
  • Powołanie Kapituły Medalu św. Jakuba
  • Uczczenie relikwii św. Jakuba

 

 

12.10.2014, Ogłoszenia - 28 NZ

Jaka powinna być moja postawa wobec chwil ciemności, w których nie widzę Boga oraz zła dotykającego mnie od wewnątrz i zewnątrz ? Ciche zaufanie. On jest.Prowadzi mnie nadal i broni. Mój czynny sprzeciw wobec zła pomnaża siłę, natomiast brak zaufania pogłębia poczucie beznadziei.
Przeżywamy XIV Dzień Papieski – po Mszy można złożyć do puszek ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Więcej…
 

5.10.2014, Ogłoszenia - 27 NZ

Jesteśmy winnicą Pana, o którą Pan Bóg dba jak najlepszy gospodarz i zapewnia wszystko, co jest potrzebne do życia i wzrostu. Prośmy dziś Pana by rozwiał nasze zwątpienia i przebaczył nam grzechy oraz dał siłę do wierności, byśmy odpowiedzieli na pokładane w nas nadzieje.

Więcej…
 

30.09.2014, Ogłoszenia - 26 NZ

Pan Bóg wzywa każdego z nas do pracy w Jego winnicy. Czy mówiąc Bogu tak swoim przyjściem na Mszę świętą rzeczywiście chcę pełnić Jego wolę ? Bierzmy do siebie słowo Boże, abyśmy poznawali drogi Pana i kroczyli nimi.
Zapraszamy na nieszpory o godzinie 16.30.

Więcej…
 


Strona 1 z 65