payday loans
Ogłoszenia

19.06.2016, Ogłoszenia - 12 Niedziela Zwykła

A wy za kogo Mnie uważacie ? – pyta Jezus w dzisiejszej Ewangelii . To jest pytanie skierowane do każdego z nas; kim właściwie jest Jezus dla mnie, dla ciebie. Pan Jezus mówi dalej: Jeśli kto chce iść za Mną ?Jeśli chcesz. To musi być twoja decyzja w dodatku podejmowana każdego dnia na nowo.
Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30

Więcej…
 

5.06.2016, Ogłoszenia - 10 Niedziela Zwykła

Jezus przechodzi obok nas i jak w dzisiejszej Ewangelii zwraca się do każdego: „Tobie mówię, wstań!” Wstań – to znaczy porzuć swój grzech, ciemność, w której trwasz niczym umarły. To Bóg jest naszą pomocą, zbawieniem, światłem, pocieszeniem.
Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 16.30.

Więcej…
 

29.05.2016, Ogłoszenia - 9 Niedziela Zwykła

Słowa setnika: „Panie, nie jestem godzien, abyś wszedł pod dach mój” wypowiadamy podczas każdej Mszy św. Pan Jezus nagrodził setnika za jego wiarę i jego sługa odzyskał zdrowie. Starajmy się podczas każdej Mszy św. z głęboką wiarą powtarzać te słowa.
Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe dziś o godz. 16.30 i do czwartku na Msze św. oktawy Bożego Ciała o godz. 18.30. Zakończenie nabożeństw majowych we wtorek.

Więcej…
 

22.05.2016, Ogłoszenia - Niedziela Trójcy Świętej

Zatrzymujemy się dziś w sposób szczególny nad tajemnicą Trójcy Świętej. Oddawanie chwały Bogu to również zachwyt nad Jego miłością i nad tym, co od Niego otrzymujemy. Wyśpiewajmy to naszym życiem.
Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe dziś o godz. 16.30 i przez cały tydzień po wieczornej Mszy św.

Więcej…
 

15.05.2016, Ogłoszenia - 8 Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uczniowie zostali napełnieni Duchem Świętym i zaczęli głosić Dobrą Nowinę. Modlimy się dzisiaj, aby Pan Bóg zesłał dary Ducha Świętego na całą ziemię i w naszych sercach dokonał tych cudów, które zdziałał w początkach głoszenia Ewangelii. Prośmy aby Duch Święty nas przemienił, ożywił nasze serca i umocnił wiarę, abyśmy byli gotowi na przyjecie Jego darów.
Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe dziś o godz. 16.30 i przez cały tydzień po wieczornej Mszy św.

Więcej…
 


Strona 1 z 82