payday loans
Ogłoszenia

18.09.2016, Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W przypowieści o rządcy Pan Jezus wzywa nas, abyśmy z wielką gorliwością zadbali o przyszłość, nie tylko doczesną ale przede wszystkim wieczną. Mamy wykazać się zapobiegliwością o zbawienie, starając się pomóc naszym bliźnim. Jest to wezwanie do roztropności i potraktowania życia wiecznego na serio - jak to wygląda w moim życiu? Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

Więcej…
 

11.09.2016, Ogłoszenia - 24 Niedziela Zwykła

Wsłuchując się w Ewangelię dnia warto zadać sobie pytanie, czy przychodzę do Boga jak młodszy syn, skruszony i szukający pomocy u ojca, czy też jak starszy syn z poczuciem wyższości i nie mający sobie nic do zarzucenia. Zarówno młodszy, jak i starszy syn potrzebowali przebaczenia i miłosierdzia. Jak różne były ich postawy. W której się odnajdujemy?

Więcej…
 

4.09.2016, Ogłoszenia - 23 Niedziela Zwykła

Nikt z was, kto nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem – mówi dziś do nas Jezus. Czy chcę być uczniem Jezusa? To musi być moja osobista decyzja. Bóg nas wspiera, umacnia i prowadzi. Daje nam siebie. Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystka jest na swoim miejscu – powiedział św. Augustyn.

Więcej…
 

14.08.2016, Ogłoszenia - 20 Niedziela Zwykła

Jezus przyszedł rzucić ogień na ziemię. Ogień to jeden z symboli odnoszących się do Boga. Miłość Boża chce zapalić cały świat. Czy jestem gotowy, aby zapalić swoje serce Jego miłością? Chrystus chce mnie napełnić swoją miłością a ja mam zapłonąć Bogiem, aby dojść do głębokiego zjednoczenia z Nim.

Więcej…
 

7.08.2016, Ogłoszenia - 19 Niedziela Zwykła


Pan Jezus mówi nam dzisiaj, że mamy czekać na Jego powtórne przyjście pełni radości i nadziei, bowiem On pragnie nas zanurzyć w szczęściu i wiecznej radości – jeśli tylko będziemy na to gotowi. Niech spotkanie z Chrystusem w Eucharystii będzie kolejnym etapem naszego przygotowania do spotkania z Jezusem.

Więcej…
 


Strona 1 z 84