payday loans
Ogłoszenia

14.09.2014, Ogłoszenia - 24 NZ

Krzyż może być moim wywyższeniem, jeśli niosę go z miłością. Tylko miłość może nadać sens cierpieniu. Jeśli kocham ofiarnie jak Jezus, wtedy mój krzyż stanie się drogą wywyższenia aż do zmartwychwstania.
Przeżywamy dziś Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Ojcowie Cystersi z Mogiły zapraszają do udziału w uroczystościach. Informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
Zapraszamy na nieszpory o godzinie 16.30.

Więcej…
 

07.09.2014, Ogłoszenia - 23 NZ

Kiedy ktoś wyrządza nam krzywdę, chętniej opowiemy o tym innym ludziom niż jemu samemu. Braterskie upomnienie nie jest łatwe. Wymaga odwagi i miłości do upominanej osoby, także pokory. Celem jest pozyskanie brata a nasza intencja musi być czysta.

Więcej…
 

31.08.2014, Ogłoszenia - 22 NZ

„Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje” – Słowa Chrystusa mogą się dziś wydawać niełatwe – dlatego trzeba się gorąco modlić, aby naśladowanie Chrystusa przez każdego z nas było autentyczne i wytrwałe oraz nie pozbawione nadziei.

Więcej…
 

24.08.2014, Ogłoszenia - 21 NZ

Gromadząc się dziś wokół ołtarza i wokół Jezusa Chrystusa wraz ze św. Piotrem wyznajemy, że Pan Jezus jest Mesjaszem, Synem Boga Żywego, od którego pochodzi wszelka łaska i błogosławieństwo. Dziś za Boże błogosławieństwo i dary ziemi we wspólnej modlitwie chcemy Panu Bogu podziękować i prosić by nikt na świecie nie cierpiał głodu, by dary ziemi były sprawiedliwie dzielone.

Więcej…
 

17.08.2014, Ogłoszenia - 20 NZ

Bardzo tęsknimy za cudownymi wydarzeniami. Nieraz modlimy się o nie. Zapominamy, że najpierw w trzeba w sercu rozbudzić wiarę. Bez niej niczego w życiu nie zdobędziemy. Pomocą w tym jest zachowywanie Bożego prawa. Prośmy dziś o siłę świadectwa i mocną wiarę.

Więcej…
 


Strona 1 z 64