payday loans
Ogłoszenia

29.03.2015, Ogłoszenia - 6 N WP

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

Z Palmami w ręku wyznajemy dziś z radością Jezusa jako Króla. Za chwilę jednak będziemy towarzyszyć Jezusowi w przeżywanej przez Niego męce, cierpieniu, osamotnieniu i śmierci, którą poniósł za każdego z nas. Bądźmy w tych dniach przy Jezusie, podążając za Nim z wiarą i odwagą. Pomyśl bracie i siostro – co zrobić – by Ciebie nie zabrakło pod krzyżem.

Więcej…
 

1 % dla Ewy Pawłowskiej

procentdlaewypawlowskiej 800

 

Więcej informacji: http://fundacjaavalon.pl/index.php/nasi_beneficjenci/lista/pawlowska_ewa.html

 

 

 

22.03.2015, Ogłoszenia - 5 N WP

Pan Jezus przywołuje dziś przykład ziarna pszenicy, które aby mogło przynieść obfity plon, musi obumrzeć, inaczej zostanie samo. Lękamy się samotności. A tymczasem, kiedy nie zachowujemy naszego życia dla siebie, ale czynimy z niego dar dla innych, otrzymujemy znacznie więcej. I to jest konkretny wyraz miłości. Pan Jezus dał nam jej przykład, umierając za nas na krzyżu.
Za tę miłość Chrystusa będziemy mogli podziękować uczestniczą w Drodze Krzyżowej w najbliższy piątek ulicami naszej parafii. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 17.00, po której wyruszymy w kierunku Pielgrzymowic do centrum, a następnie przez Błoniówkę w kierunku boiska i do kościoła (trasa liczy 4 km 720 m).

Więcej…
 

8.03.2015, Ogłoszenia - 3 N WP

W Kolejną niedzielę Wielkiego Postu Pan Jezus chce oczyścić nasze serca ze złych pragnień i skłonności. Pomogą nam w tym Rekolekcje Wielkopostne. Witamy serdecznie ks. dra Tomasza Huzarka, który będzie naszym przewodnikiem na tej drodze. Zachęcamy wszystkich do udziału w rekolekcjach – jeśli ktoś jeszcze nie ma programu rekolekcji, prosimy zabrać z bocznego ołtarza.

Więcej…
 

1.03.2015, Ogłoszenia - 2 N WP

W przeżywanej dzisiaj kolejnej już niedzieli wielkiego Postu Bóg wskazuje na Jezusa: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”. Czas Wielkiego Postu jest zaproszeniem do wsłuchiwania się w głos Jezusa w swoim sercu, w wyciszeniu podczas modlitwy. On nieustannie do nas mówi i przyczynia się za nami. Pomogą nam w tym Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Rekolekcje poprowadzi ks. Dr Tomasz Huzarek. Zachęcamy wszystkich do zabrania programów rekolekcyjnych dla siebie i prosimy o zabranie dla sąsiadów.

Więcej…
 


Strona 1 z 70