payday loans
Ogłoszenia

14.12.2014, Ogłoszenia - 3 Niedziela Adwentu

„Zawsze się radujcie” – zachęca nas św. Paweł. W dzisiejszą niedzielę zwaną Gaudete – Niedzielą Radości, rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Starajmy się owocnie wykorzystać te chwile, by Chrystus każdego z nas zastał przygotowanym i radosnym na Jego przyjście.
Zapraszamy dziś o godzinie 16.30 na Nieszpory.

Więcej…
 

7.12.2014, Ogłoszenia - 2 Niedziela Adwentu

Adwent jest szczególnym czasem przygotowania na spotkanie z Panem Jezusem. Usłyszeliśmy wołanie Jana Chrzciciela: „Przygotujcie drogę Panu, Jemu prostujcie ścieżki”. Nie wiemy, kiedy Pan przyjdzie, ale jesteśmy wezwani do czujności, nawrócenia i radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa.

Więcej…
 

30.11.2014, Ogłoszenia - 1 Niedziela Adwentu

Gratulujemy drużynie ministrantów ze Szkoły Podstawowej , którzy wczoraj wywalczyli pierwsze miejsce w rozgrywkach piłki halowej . Życzymy im dalszych zwycięstw.

W tym roku o wystrój kościoła na Boże Narodzenie prosimy parafian z Więcławic.

Rada Parafialna organizuje zabawę  Sylwestrową w sali parafialnej, szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

Jak co roku, 6 grudnia po Mszy św. o godz. 17.00 nasz kościół nawiedzi św. Mikołaj. Zapraszamy na spotkanie szczególnie dzieci. Rodziców zainteresowanych spotkaniem dzieci ze św. Mikołajem zapraszamy wczesniej do kancelarii.

Więcej…
 

23.11.2014, Ogłoszenia - 34 NZ

Jezus Chrystus, Król Wszechświata, jest zarazem dobrym Pasterzem, który dba o swoje owce, szuka ich, a przy końcu świata osądzi sprawiedliwie. Będzie sądził z miłości i jej praktycznej realizacji w codziennym życiu – „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”.

Więcej…
 

16.11.2014, Ogłoszenia - 33 NZ

Masz talent – tak brzmi dobra nowina, którą głosi Jezus w swojej przypowieści. Odkryj go, rozwijaj, ciesz się nim, służ innym. To prawda, że talenty nie są podzielone równo. Ale od tego, który ma ich więcej, wymaga się także więcej. Jak posługujemy się majątkiem obdarowanym przez Boga.
Dziś o godzinie 16.30 zapraszamy na wypominki i modlitwy za zmarłych

Więcej…
 


Strona 1 z 66