payday loans
Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie - 4. Niedziela Wielkanocna

Bóg zapewnia o swojej miłości i opiece. On nas prowadzi do życia wiecznego. W tę kolejną niedzielę spotkań ze Zmartwychwstałym odpowiedzmy sobie na pytanie, na ile chcemy podążać za Jezusem i czym właściwie jest dla nas cel, do którego nasz Dobry Pasterz nas prowadzi.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna

„Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania”. Jeśli zaprosiliśmy żyjącego Jezusa do swojego życia, przestrzegamy Jego nauki. A największym przykazaniem jest miłość. Pomyślmy dzisiaj – ile wielkanocnej radości i nadziei na nasze zmartwychwstanie jest w naszej codzienności.

Więcej…
 

Ogłoszenia duszpasterskie - 2. Niedziela Wielkanocna

Każdy z nas potrzebuje Bożego miłosierdzia, choć może nie zawsze mamy tego świadomość. Św. Tomasz w dzisiejszej Ewangelii mówi do Jezusa: Pan mój i Bóg mój a Jezus zwraca uwagę jak ważna jest wiara. My też wielokrotnie podczas Mszy świętej wyznajemy w Jezusie naszego Pana i Boga. Niech nasza modlitwa będzie wypowiadana z wiarą i ufnością w Boże miłosierdzie.

Więcej…
 

Życzenia Wielkanocne

Chrystus ZmartwychwstałyNiech radość poranka
Chrystusowego Zmartwychwstania
rozpromieni wszystkie krzyże i krzyżyki
Waszej codzienności.


Z okazji Świąt Wielkanocnych
z życzeniami obfitości łaski Bożej

ks. Ryszard Honkisz
ks. Aleksander Kasprzyk

 

Ogłoszenia duszpasterskie - Poniedziałek Wielkanocny

Chrystus zmartwychwstał! Pokonał śmierć i jest z nami. Obchodząc święta Wielkanocy, pomyślmy również o naszym zmartwychwstaniu. Zwróćmy z nadzieją nasze serca ku Bogu, abyśmy mogli dostąpić życia wiecznego.

Więcej…
 


Strona 1 z 105