payday loans
Ogłoszenia

16.10.2016, Ogłoszenia - 29 Niedziela Zwykła

Pan Jezus zachęca nas dziś do modlitwy. Jaka jest moja modlitwa? Czy w ogóle mam czas na modlitwę? Czy udało mi się chociaż raz uczestniczyć w modlitwie różańcowej? Warto od czasu do czasu zadać sobie to pytanie.

Więcej…
 

9.10.2016, Ogłoszenia - 28 Niedziela Zwykła

Warto od czasu do czasu zadać sobie pytanie, kiedy i za co ostatnio podziękowaliśmy naszemu Stwórcy. Może wydaje nam się oczywiste, że żyjemy, że mamy kogoś bliskiego, że coś posiadamy. Może nawet uważamy – jak to dziś często się zdarza – że to się nam bezsprzecznie należy i mamy pretensje, że tak nie jest. Pomyślmy o tym w kończącym się roku miłosierdzia i niech wdzięczność towarzyszy naszym modlitwom.

Więcej…
 

2.10.2016, Ogłoszenia - 27 Niedziela Zwykła

Często zniechęcamy się, obrażamy na Boga, że nie wypełnia natychmiast naszych próśb. A przecież jesteśmy sługami nieużytecznymi, którym niekiedy brak wiary w dobroć Boga. Apostołowie proszą Jezusa o przymnożenia wiary. Czy nam również nie brakuje wiary? Szczerze prośmy o nią w modlitwie.
Zapraszamy dziś o godz. 16.30 na nabożeństwo różańcowe a po Mszy św. wieczornej na kolejne „Modlitewne Spotkanie ze św. Janem Pawłem II”.

Więcej…
 

25.09.2016, Ogłoszenia - 26 Niedziela Zwykła

Pan Jezus wzywa nas do dobrego życia zgodnego z przykazaniami i poszukiwania drogi do Królestwa Niebieskiego, nie ze względu na postawę innych, ale własną wiarę i miłość do Boga.
Zapraszamy na Nieszpory dziś o godz. 16.30.

Więcej…
 

18.09.2016, Ogłoszenia - 25 Niedziela Zwykła

W przypowieści o rządcy Pan Jezus wzywa nas, abyśmy z wielką gorliwością zadbali o przyszłość, nie tylko doczesną ale przede wszystkim wieczną. Mamy wykazać się zapobiegliwością o zbawienie, starając się pomóc naszym bliźnim. Jest to wezwanie do roztropności i potraktowania życia wiecznego na serio - jak to wygląda w moim życiu? Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

Więcej…
 


Strona 1 z 85