payday loans
Ogłoszenia

20.07.2014, Ogłoszenia - 16 NZ

Pan Bóg, choć wszechmocny i pełen potęgi, jest dobry i łaskawy dla nas. Cierpliwie pozwala nam wzrastać, pielęgnuje to, co zasiał. Do nas należy dbanie o wierność Bogu i Jego przykazaniom – przyjdzie bowiem czas, kiedy dobre ziarno zostanie oddzielone od chwastów – o tym wspomina dzisiejsza Ewangelia.

Więcej…
 

29.06.2014, Ogłoszenia - 13 NZ

W uroczystość Świętych Piotra i Pawła przyglądamy się dwom świadkom wiary, którzy są filarami Kościoła. Przykład ich życia pokazuje nam, że nawet, jeśli nasza wiara wydaje się słaba, to jednak Chrystus nas nie zostawia samych i chce nam pomagać, przemieniając nasze serca, w których zawsze dostrzega cząstkę dobroci.
Zapraszamy dziś na nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.

Więcej…
 

22.06.2014, Ogłoszenia - 12 NZ

Każda niedziela jest dla nas okazją do uporządkowania wartości, którymi kierujemy się w życiu. O tym, że najważniejszy ma być dla nas Pan Bóg, przypomina nam dziś sam Pan Jezus, który mówi: ?Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie?. Módlmy się o odwagę świadectwa naszej wiary.

Więcej…
 

15.06.2014, Ogłoszenia - 11 NZ

Przeżywając uroczystość Najświętszej Trójcy, poznajemy Boga, który zawsze troszczy się o nas. Choć zna nasze słabości, nie odwraca się od nas. Wystarczy żyć blisko Boga i pozwolić Mu działać, aby dostrzec, jak przemienia nasze serca. Prośmy dziś o odwagę współpracy z Bogiem, który obdarza nas miłością bez końca.

Więcej…
 

08.06.2014, Ogłoszenia - 8 NW Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego jest spełnieniem obietnic, jakie Jezus zostawił uczniom. Duch Św. działa nieustannie także w naszych sercach. Dzisiejsza uroczystość jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie o darach Ducha Św., które otrzymaliśmy podczas bierzmowania. Módlmy się dziś i prośmy, abyśmy potrafili dary Ducha Św. wykorzystywać w codziennym życiu.

Więcej…
 


Strona 1 z 63