payday loans

Jakubowe Muszelki laureatami gminnego konkursu "Śpiewać i grać każdy może"

Miło nam donieść, że w przeprowadzonych w dniu 20 listopada w Michałowicach eliminacjach gminnych do VIII Przeglądu wokalno-instrumentalnego "Śpiewać i grać każdy może", podopieczni naszego Stowarzyszenia zdobyli aż trzy wyróżnienia!!!

W kategorii ?soliści? w grupie wiekowej 8-12 lat, drugie miejsce zajęła Zosia Hinc!
Pierwsze miejsce zajęła była solistka naszego zespołu - Jakubowe Muszelki ? Monika Kusiba, której serdecznie gratulujemy!

W tej samej kategorii solistów, w grupie wiekowej 13-17 lat, drugie miejsce zajął Antek Hinc!! (pierwszego miejsca nie przyznano).

A w kategorii ?zespoły? pierwsze miejsce zdobył zespół? Jakubowe Muszelki!!!

W nagrodę cały zespół wraz z zawsze pomocnymi rodzicami został zaproszony przez Stowarzyszenie na pizzę do zaprzyjaźnionej pizzerii ?Libero? w Michałowicach!

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz ich rodzicom!

Mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć uznanie jury w II etapie kwalifikacji w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie, jakie odbędą się w dniu 9 grudnia.
Zespół Jakubowe Muszelki można będzie zobaczyć i usłyszeć w najbliższą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 w kościele w Więcławicach ? zapraszamy!

Poniżej krótka fotorelacja z naszych przygotowań i z samego konkursu. A więcej zdjęć na naszej rodzącej się stronie www.pelnachata.org.pl

konkurs w gminie 005konkurs w gminie 023konkurs w gminie 028konkurs w gminie 045